WAŻNE

Sąd ogłosił upadłość likwidacyjną EFH

2015-07-31 20:00
publikacja
2015-07-31 20:00

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wydał w czwartek postanowienie w sprawie ogłoszenia upadłości obejmującej likwidację majątku Europejskiego Funduszu Hipotecznego - poinformowała spółka w piątkowym komunikacie.

Na sędziego-komisarza wyznaczono SSR Annę Żuławę, a na syndyka Tycjana Saltarskiego. (PAP)

jow/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (7)

dodaj komentarz
~seb
czy my mozemy cokolwiek zrobic ??? co za szulernia 5 lat na gielde daje kase i nic z tego nie mam, lepsza by byla lokata albo skarpeta
~baztl
no coz zlodzieje a jeszcze pomaga im sad wydymac akcjnarjuszy bo oglosil upadlocs ciekawe ile dostal do wlascicieli ?????????????????????? aby ich wyczyscic a dgzie jest kasa ktora akcjonariusze kupili akce , czy zostaly wyprowadzone , czy zarzadzeli ta spłka ludzie z ABW UOP i wywiadu??????????????????????
~aut
Obligatariusze w związku z zaistniałą sytuacją oczekują od zarządu wyjaśnień- co z ich zarekwirowanymi pieniędzmi. Zostały ukradzione?????????????? Bo zabezpieczenia zostały dawno upłynnione.
~brew
okradli ludzi, którzy zaufali tym złodziejom! To nieprawpodobne, że nikt nie zostanie za to ukarany - dziki kraj!!!
~xxx
teraz czas na UNITED,DEVORAN i GLOBAL :-)
~endi
Spójrzcie sobie na wykres tej spółki od chwili debiutu , spółka weszła na giełdę prawdopodobnie tylko po to by zbić kapitał na " dawcach kapitału " , spółki z takimi wykresami winny być w trybie PILNYM wyrzucone z giełdy
~plazowicz
W Polsce, kraju złodziei nikt za to nie beknie. Wyświechtany schemat powtórzy się jeszcze tysiące razy. Dość wspomnieć, że za niezgodne ze stanem faktycznym raportowanie przez SPÓŁKĘ GIEŁDOWĄ grozi maksymalnie do 2 lat. Jest to wykroczenie, nawet nie przestępstwo. Wyprowadzanie pieniędzy ze spółki, bez wzgledu na W Polsce, kraju złodziei nikt za to nie beknie. Wyświechtany schemat powtórzy się jeszcze tysiące razy. Dość wspomnieć, że za niezgodne ze stanem faktycznym raportowanie przez SPÓŁKĘ GIEŁDOWĄ grozi maksymalnie do 2 lat. Jest to wykroczenie, nawet nie przestępstwo. Wyprowadzanie pieniędzy ze spółki, bez wzgledu na to czy jest to 5 tysięcy czy 100 milionów jest bardzo rzadko podstawą skazania. Przestępcy w tym kraju mają raj. Nawet rączek na czerwono nie muszą sobie brudzić.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki