SMS Kredyt rozpoczęła współpracę z General Finance.

2012-01-13 14:00
publikacja
2012-01-13 14:00

SMS Kredyt, firma należąca do grupy SMS Kredyt Holding SA rozpoczęła wczoraj sprzedaż swoich produktów w sieci sprzedaży General Finance. Firmy wspólnie wprowadzają na rynek produkt pod własną marką  General Finance, który będzie oferowany wyłącznie za pośrednictwem tej sieci.


- Podpisanie  umowy z siecią General Finance jest jednym z elementów realizacji strategii rozwoju, która zakłada dostarczanie sieciom dystrybucji produktów finansowych, których sprzedaż realizowana jest wyłącznie pod markami własnymi tychże sieci. W ten sam sposób współpracujemy już kilkoma podmiotami - mówi Marcin Tokarek, prezes zarządu SMS Kredyt Holding SA.


General Finance jest jednym z najbardziej dynamicznych brokerów w Polsce pod względem rozwoju tradycyjnej agencyjnej sieci sprzedaży. Dotychczas otworzył ponad 760 placówek agencyjnych na terenie kraju.


Rozpoczęcie sprzedaży w General Finance Sp. z o.o., w opinii zarządu powinno pozytywnie wpłynąć na realizację prognozy na 2012 rok. Zgodnie z prognozą Spółka zakłada wypłatę pożyczek na poziomie 34,3 mln PLN. Dzięki temu jest możliwe osiągnięcie w 2012 roku przychodów na poziomie 20,8 mln PLN i zysk netto równego 8,1 mln PLN./ SMS Kredyt
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Jak zyskać do 160 zł za otwarcie konta osobistego?

Jak zyskać do 160 zł za otwarcie konta osobistego?

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki