REKLAMA

SMS Kredyt rozpoczęła współpracę z General Finance.

2012-01-13 14:00
publikacja
2012-01-13 14:00

SMS Kredyt, firma należąca do grupy SMS Kredyt Holding SA rozpoczęła wczoraj sprzedaż swoich produktów w sieci sprzedaży General Finance. Firmy wspólnie wprowadzają na rynek produkt pod własną marką  General Finance, który będzie oferowany wyłącznie za pośrednictwem tej sieci.


- Podpisanie  umowy z siecią General Finance jest jednym z elementów realizacji strategii rozwoju, która zakłada dostarczanie sieciom dystrybucji produktów finansowych, których sprzedaż realizowana jest wyłącznie pod markami własnymi tychże sieci. W ten sam sposób współpracujemy już kilkoma podmiotami - mówi Marcin Tokarek, prezes zarządu SMS Kredyt Holding SA.


General Finance jest jednym z najbardziej dynamicznych brokerów w Polsce pod względem rozwoju tradycyjnej agencyjnej sieci sprzedaży. Dotychczas otworzył ponad 760 placówek agencyjnych na terenie kraju.


Rozpoczęcie sprzedaży w General Finance Sp. z o.o., w opinii zarządu powinno pozytywnie wpłynąć na realizację prognozy na 2012 rok. Zgodnie z prognozą Spółka zakłada wypłatę pożyczek na poziomie 34,3 mln PLN. Dzięki temu jest możliwe osiągnięcie w 2012 roku przychodów na poziomie 20,8 mln PLN i zysk netto równego 8,1 mln PLN./ SMS Kredyt
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Najlepsze konto dla wymagających Klientów

Najlepsze konto dla wymagających Klientów

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki