REKLAMA

SERENITY: Nabycie akcji Serenity SA przez Spółkę ANCASTI INVVESTMENT INC.

2012-08-03 17:17
publikacja
2012-08-03 17:17
Zarząd Serenity SA (\"Spółka\") przekazuje do publicznej wiadomości, iż dnia 03 sierpnia 2012 roku otrzymał od spółki ANCASTI INVVESTMENT INC. z siedzibą w Panamie zawiadomienie, że na podstawie umowy kupna-sprzedaży nabyła 210.000.000 (dwieście dziesięć milionów) akcji imiennych serii A4 Spółki.

Pakiet stanowi 50,41% kapitału zakładowego Serenity SA oraz 50,41% w ogólnej liczbie głosów. Transakcja została zawarta poza rynkiem zorganizowanym, na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Jednocześnie nabywca poprosił o wpisanie go do księgi akcyjnej spółki Serenity, co Zarząd po otrzymaniu oryginałów dokumentów niezwłocznie uczyni.

Przed nabyciem ANCASTI INVVESTMENT INC nie posiadał akcji Serenity SA.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu \"Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect\".

Osoby reprezentujące spółkę:

  • Piotr Nalepa - Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Program BIZNESTANK w aplikacji ORLEN VITAY – najlepszy dla firm! Zamień kartę plastikową na eKartę.

Program BIZNESTANK w aplikacji ORLEN VITAY – najlepszy dla firm! Zamień kartę plastikową na eKartę.

Wpisz kod z karty BIZNESTANK w appkę ORLEN VITAY i korzystaj z rabatów na paliwo już dziś!

Powiązane

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~obserwator
To znaczy , żę Pan Nalepa - ucieka gdzie tylko może aby nie oddac kontroli nad spółka - kolejna lipna firma kupiła cos co do pana Nalepy już nie nalezy bo jak pamietam sprzedał to wcześniej Nordstom- ale przez przypadek nie wpisał ich do księgi akcyjnej( i oczywiście zrobił to zupełnie nieswiadomie) . Ciekawe jak długo To znaczy , żę Pan Nalepa - ucieka gdzie tylko może aby nie oddac kontroli nad spółka - kolejna lipna firma kupiła cos co do pana Nalepy już nie nalezy bo jak pamietam sprzedał to wcześniej Nordstom- ale przez przypadek nie wpisał ich do księgi akcyjnej( i oczywiście zrobił to zupełnie nieswiadomie) . Ciekawe jak długo będzie się krył jak szczur i uciekal po norach. Tak czy siak dni sa polic

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki