REKLAMA

SATIS GROUP SA: Zawarcie umowy o zachowaniu poufności

2021-07-09 17:05
publikacja
2021-07-09 17:05
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 33 / 2021
Data sporządzenia: 2021-07-09
Skrócona nazwa emitenta
SATIS GROUP SA
Temat
Zawarcie umowy o zachowaniu poufności
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Satis Group S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: „Emitent”), w nawiązaniu do raportu ESPI nr 18/2021 z dnia 14 maja 2021 r., informuje, że w dniu 9 lipca 2021 r. zawarł list intencyjny (dalej: „LOI”) z INVO BioScience Inc. z siedzibą w Sarasota, Floryda, Stany Zjednoczone (dalej: „Kontrahent”). Kontrahent jest podmiotem, z którym Emitent w dniu 14 maja 2021 r. zawarł umowę o zachowaniu poufności, na podstawie której prowadzone były negocjacje dotyczące nawiązania współpracy.

Obecne negocjacje pomiędzy stronami są na zaawansowanym poziomie w zakresie intencji zawarcia umowy inwestycyjnej, wspólnego założenia spółki Joint Venture (przez Emitenta oraz Kontrahenta), do której Kontrahent wniósłby innowacyjne know-how w zakresie prowadzenia kliniki zajmującej się leczeniem niepłodności.
LOI zobowiązuje strony do zachowania poufności w zakresie negocjacji, utworzonego budżetu dotyczącego założenia pierwszej wspólnej kliniki w Polsce, udziału w kosztach transakcji oraz dokończenia procesów formalnych tj. due dilligence.

LOI jest kolejnym etapem negocjacji w zakresie potencjalnej współpracy pomiędzy stronami, w wyniku której Emitentowi zostanie udostępniona unikalny know-how Kontrahenta, co w konsekwencji powinno przełożyć się również na generowane przez Emitenta wyniki finansowe w przyszłości.

Kontrahent jest podmiotem skupionym na tworzeniu metod leczenia pacjentów, u których zdiagnozowano bezpłodność, a głównym produktem Kontrahenta jest „INVOcell” – urządzenie medyczne stosowane w leczeniu bezpłodności i uważane za technikę wspomaganego rozrodu (ART).

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-07-09 Andrzej Wrona Prezes Zarządu Andrzej Wrona
2021-07-09 Piotr Międlar Prokurent Piotr Międlar
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Advertisement

Powiązane

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki