REKLAMA

Ruszył serwis LexBiznes

2016-05-30 10:35
publikacja
2016-05-30 10:35
Ruszył serwis LexBiznes
Ruszył serwis LexBiznes

Serwis LexBiznes, dziecko "Pulsu Biznesu" i należącej także do Bonniera spółki Prawomaniacy, to systemem informacji prawnej skierowany do wyższej kadry menedżerskiej i właścicieli firm. Celem projektu było stworzenie platformy, która  zapewni bezpieczne, pod kątem prawnym, prowadzenie biznesu.

Konstrukcja serwisu, który do końca wakacji dla prenumeratorów "PB" dostępny jest gratis, oparta jest na czytelnym podziale na cztery główne kategorie: kadry i płace, podatki, spółki, giełda. W każdej z kategorii znajdują się akty prawne, orzecznictwa interpretacje i wzory pism. Dzięki takiemu podziałowi przedstawiciel każdego biznesu łatwo odnajdzie konkretne akty prawne oraz przypisane do nich orzecznictwo oraz wzory dokumentów. Użytkownik będzie mógł również tworzyć indywidualne alerty o zmianach w prawie oraz przeglądać zmiany, jakie wystąpiły w czasie lub w konkretnych działach np: kadrach czy podatkach.

W serwisie znajdziesz:

- system informacji prawnej z intuicyjną wyszukiwarką, w którym łatwo znajdziesz dowolny akt prawny – i przypisane do niego orzecznictwo oraz interpretacje podatkowe, a także wygenerujesz wzór dokumentu do interesującego Cię zagadnienia prawnego,

- bazę gotowych wzorów dokumentów i pism wraz z instrukcją ich prawidłowego wypełnienia,

- przygotowane przez ekspertów "Pulsu Biznesu" artykuły informujące o zmianach związanych z Twoją firmą

- powiadomienia o zmianach w przepisach prawnych z możliwością ich indywidualnego dopasowania do Twoich potrzeb.

LexBiznes to jedyny serwis łączący zapotrzebowanie rynku na fachową pomoc prawną dotyczącą prowadzenia firmy z bazą użytecznych dokumentów. Brak zawiłości prawniczych i konkretne informacje niezbędne dla ludzi biznesu – to wyróżnia LexBiznes na tle konkurencji.

Wejdź na LexBiznes.pb.pl i bądź na bieżąco z najistotniejszymi informacjami dotyczącymi Twojego biznesu!

Źródło:
Tematy
Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Teraz z kodem PROSTY masz 0% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego (RRSO 12,68%).

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~doradca
A macie już wersję z prawem szariatu? Bo UE właśnie skapitulowała i od 1.06 ruszył na Europę bezwizowo, niekontrolowany potok islamistów z Turcji. Tak więc wiele wskazuje na to, że obecne prawo, a szczególnie unijne, będzie wkrótce nic nie wartym świstkiem papieru. To tylko kwestia czasu.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki