REKLAMA

Rusza restrukturyzacja w Merlin.pl

2015-12-29 13:09
publikacja
2015-12-29 13:09

Zarząd spółki Czerwona Torebka S.A. poinformował w komunikacie o złożeniu wniosku o upadłość spółki Merlin.pl S.A. prowadzącej do zawarcia układu z wierzycielami. Działanie to jest elementem restrukturyzacji w spółce, która ma zapewnić dalsze funkcjonowanie marki na rynku oraz poprawę stosunków z dotychczasowymi partnerami biznesowymi.

fot. Gajus / / YAY Foto

W związku z podpisaniem umowy o współpracy ze spółką Topmall sp. z o.o., Merlin.pl rozpocznie sprzedaż w przeciągu kilku tygodni. Umowa przewiduje dzierżawę aktywów sklepu przez Topmall sp. z o.o. Dzięki temu spółka Merlin.pl S.A. z uzyskanych ze współpracy środków będzie mogła uregulować dotychczasowe zobowiązania wobec dostawców.

Obecnie trwają prace polegające na wdrożeniu platformy informatycznej, która jest autorskim rozwiązaniem spółki Topmall. Do tej pory Topmall zainwestował w rozwój swojego rozwiązania informatycznego ponad 4,5 mln zł.

Klienci już wkrótce będą mogli ponownie realizować zakupy oraz bony na stronie www.merlin.pl.

- Chcemy odbudować zaufanie wśród naszych stałych klientów, dlatego wszystkim tym, którzy nie otrzymali zamówionego towaru zaoferujemy odpowiednią rekompensatę – mówi Łukasz Szczepański, prezes Topmall sp. z o.o.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~popeye
Nie wiesz co zrobić z niechcianym prezentem? Wystaw na www.schodzi.pl !!!
www.schodzi.pl to nieograniczone możliwości sprzedaży ! nowa platforma ogłoszeniowa !!!
~emm
A kasę pracownikom oddadzą, bo nie ma o tym słowa...
~Zigi
Pewnie nie, jak to u nas...

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki