REKLAMA

Ronson liczy na rekordowy IV kw., chce przekazać około 400 lokali

2016-11-15 10:52
publikacja
2016-11-15 10:52

Ronson może przekazać klientom w IV kw. około 400 lokali, co powinno przełożyć sie na bardzo dobre wyniki finansowe w tym okresie - poinformowała spółka na wtorkowej konferencji prasowej.

"Perspektywy na czwarty kwartał są jeszcze lepsze niż były na trzeci" - powiedział podczas konferencji Tomasz Łapiński, członek zarządu i dyrektor ds. finansowych.

"Łącznie w IV kwartale mamy szansę przekazać klientom około 400 lokali, a w całym 2016 roku ponad 900 lokali. Dla porównania, w dotychczas rekordowym 2015 roku przekazaliśmy klientom klucze do niespełna 700 lokali" - poinformował, cytowany w komunikacie prasowym Łapiński.

Jak podano, w IV kwartale tego roku Ronson planuje zakończyć realizację trzech inwestycji: II etapu osiedla Moko, III etapu Espresso oraz II etapu Kamienicy Jeżyce, obejmujących łącznie 473 lokali, z czego 362 były już sprzedane na koniec trzeciego kwartału.

"Mimo że większość lokali wybudowanych w ramach III etapu Espresso oraz II etapu Kamienice Jeżyce zostanie przekazanych klientom prawdopodobnie dopiero na początku przeszłego roku, IV kwartał tego roku i tak zapowiada się rekordowo pod względem liczby lokali przekazywanych klientom" - podała spółka w komunikacie.

"Bazą do tego będzie m.in. 328 lokali w już ukończonych projektach, z których 182 zostały sprzedane do końca września, oraz lokale we wspomnianych trzech inwestycjach, których budowa zakończy się jeszcze w tym roku" - dodano.

W trzecim kwartale tego roku spółka przekazała 234 lokale. (PAP)

sar/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Najlepsze konto dla wymagających Klientów

Najlepsze konto dla wymagających Klientów

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki