BELKA ZA 2022 ROK

"Rodziconomia" - nowy newsletter Bankier.pl o pieniądzach (dla) mamy i taty

Malwina Wrotniak2023-01-14 06:00, akt.2023-01-19 11:56redaktor naczelna Bankier.pl
publikacja
2023-01-14 06:00
aktualizacja
2023-01-19 11:56

Razem z nowym projektem redakcyjnym poświęconym ekonomii rodziców rusza newsletter Bankier.pl - "Rodziconomia". Zapisz się, żeby nie przegapić kolejnych artykułów z tej serii.

"Rodziconomia" - nowy newsletter Bankier.pl o pieniądzach (dla) mamy i taty
"Rodziconomia" - nowy newsletter Bankier.pl o pieniądzach (dla) mamy i taty
/ Bankier.pl

"Rodziconomia" to nowy projekt Bankier.pl, w którym piszemy o wszystkim, co o swoich finansach powinni wiedzieć rodzice.

Przeczytasz tu m.in. o mało popularnych źródłach finansowania, ważnych przepisach, potrzebnych produktach finansowych, zmieniającym się rynku pracy, prawach konsumenta w praktyce, cyberbezpieczeństwie, edukacji dzieci i dorosłych.

W tej serii pisaliśmy już m.in. o biznesie, który kocha matki i je nienawidzi, o planach wdrożenia unijnej dyrektywy work-life balance do prawa pracy, które przypomina pudrowanie trupa czy o pozapłacowych benefitach dla rodziców, które zyskują na popularności w kolejnych firmach.

Najbliższy odcinek będzie dotyczył legalnych sposobów na zmniejszenie podatku w przypadku osób, które mają dzieci.

Zapisz się na newsletter "Rodziconomia", żeby nie przegapić żadnego z odcinków tej serii (w tym celu wypełnij formularz zamieszczony obok i pamiętaj potwierdzić zgodę na newsletter w e-mailu, który od nas otrzymasz). Niebawem ruszamy!

Źródło:
Malwina Wrotniak
Malwina Wrotniak
redaktor naczelna Bankier.pl

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów "Tam mieszkam" i "Zawróceni", uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą". Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy
Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Powiązane: Rodziconomia

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki