REKLAMA

Robert Lewandowski inwestuje w fotowoltaikę

2020-12-02 09:35
publikacja
2020-12-02 09:35
fot. Gints Ivuskans / Shutterstock

Robert Lewandowski zainwestował pieniądze w kolejną firmę. Piłkarz kupił udziały w spółce Hymon zajmującej się montażem instalacji fotowoltaicznych.

Kolejna firma dołączyła do grona biznesów, w które inwestuje Robert Lewandowski. Piłkarz tym razem wybrał spółkę z branży zajmującej się energią odnawialną. Lewandowski kupił mniejszościowy pakiet udziałów w spółce Hymon, która w przyszłości zamierza zadebiutować na giełdzie oraz przygotowuje się do wejścia na zagraniczne rynki.

– Odnawialne źródła energii to nowoczesna i przyszłościowa branża, z olbrzymim potencjałem wzrostu w najbliższych latach. Uważam, że takie spółki jak Hymon mają przed sobą bardzo obiecujące perspektywy rozwoju – mówi Robert Lewandowski.

Tarnowska firma Hymon zajmuje się m.in. instalacją fotowoltaiki oraz wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań na rynek, przykładowo łączeniem paneli fotowoltaicznych z pompą ciepła. "W ubiegłym roku mieliśmy 107 milionów złotych obrotów, a ten rok planujemy zamknąć na poziomie 300 milionów" - podkreśla Jacek Strzesak, prezes spółki Hymon.

Robert Lewandowski do tej pory inwestował m.in. w firmę zajmującą się produkcją gier komputerowych (Movie Games), aplikację sprzedającą używane ubrania online (Less App), kawę (RL9), napoje izotoniczne (RL9PRO) oraz restauracje w centrum Warszawy.

DF

Źródło:
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (9)

dodaj komentarz
xiven
ja myślałem że Lewandowski to jest piłkarz czy coś ze sportem...
karbinadel
Gdyby był prawdziwym patriotą, kupiłby jakaś polską kopalnię węgla :)
hfjdj
O tak, albo kopał piłkę dla polskiego klubu za minimalną.
mkx
A w bitcoiny jeszcze nie "wszedł"?
hfjdj
W bitcoina inwestują świadomi inwestorzy a nie ktoś kto ma kasy jak lodu ale nie wie skąd się bierze. Tacy dają się robić różnym doradcom, wspólnikom, a nawet żonie.
xiven odpowiada hfjdj
biorąc pod uwagę twój model ekonomiczny życia na wynajmie to rzeczywiście, tylko niekończąca się bańka na bitcoinie jest w stanie utrzymać twój styl życia o krok przed bankructwem

ciekawe czy bitcoin będzie rósł do końca twojego zycia czy może nie i klopsik :D
carlito1
Debiut 100% w górę. Ludzie dzięki Robertowi rzuca się nawet na kał owinięty w złoty papierek... ( Nie mam na myśli tej firmy. Tylko ogólnie takie zdolności biznesowe "celebrytów"
ravauw
dodatkowo fotowoltaika. Pytanie po co takiej firmie gielda przy takich przychodach?
dlaczego_nie odpowiada ravauw
Musza spieniężyć PR.... Skończą się dotacje ....

Powiązane: Fotowoltaika

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki