REKLAMA

Red Pop - uchwyt i spust migawki dla iPhone'a

2011-06-06 11:34
publikacja
2011-06-06 11:34

iPhone 4 to na pewno atrakcyjna alternatywa dla klasycznego aparatu fotograficznego. Brak mu jednak fizycznego spustu migawki, co może doskwierać przynajmniej części jego użytkowników. Jeśli należycie do tej grupy, akcesorium o nazwie Red Pop powinno wydać się Wam interesujące.

"Dotknij ekranu, by wykonać zdjęcie" to promocyjne hasło towarzyszące nowoczesnym aparatom i telefonom komórkowym. Niestety, jak w przypadku niektórych rewolucji technologicznych, innowacja ta może niektórych bardziej irytować, niż cieszyć. Wtedy z odsieczą przychodzi firma MoviePeg wraz ze swoim Red Pop, czyli gripem i fizycznym spustem migawki dla iPhone'a 4.Wystarczy Red Popa podłączyć do portu akcesoriów, by telefon zaczął bardziej przypominać cyfrowy kompakt. Nie doświadczymy tam co prawda klasycznego "wciśnięcia do połowy" w celu uruchomienia autofocusa, ale pozostałe zalety produktu są nieocenione. Red Pop będzie współpracować z większością najpopularniejszych aplikacji fotograficznych.

Niestety, gripa nie można jeszcze kupić. Twórcy konceptu zbierają chwilowo fundusz na swojego start-upa za pośrednictwem witryny KickStarter.

Źródło: OhGizmo!
Autor: Antoni Żółciak

Źródło:

Do pobrania

iphonejpgiphonejpg
Tematy
Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki