REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

Nawet 3300 zł premii na koncie firmowym

Dominika Florek2023-03-23 06:00redaktor Bankier.pl
publikacja
2023-03-23 06:00

Bezpłatne konto firmowe i dodatkowa premia sięgająca do blisko 3300 zł? To możliwe – banki zachęcają do otwierania rachunków i oferują zwroty za transakcje kartą debetową oraz bonus za otwarcie konta. Sprawdziliśmy, na jakie bonusy pieniężne mogą liczyć przedsiębiorcy przy zakładaniu konta firmowego.

Nawet 3300 zł premii na koncie firmowym
Nawet 3300 zł premii na koncie firmowym
fot. Bartlomiej Kudowicz / / FORUM

Marcowy ranking kont firmowych z premią otwiera oferta z 3300 zł premii pieniężnej dla przedsiębiorców. Łączna kwota dostępna do zgarnięcia jest sumą bonusów z dwóch promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą. 

Porównanie kont firmowych z premią Bankier.pl – marzec 2023 r.

Lp.

Nazwa banku

Nazwa rachunku

Opłata za prowadzenie

Suma premii

1.

Alior Bank

iKonto Biznes z promocjami: „1500 zł dla firm" i „Biznes na plusie, ceny na minusie”

0 zł

3 300 zł

2.

Bank Millennium

Konto Mój Biznes w promocji „Nawet 2500 zł z kontem firmowym”

0 zł

2 500 zł

3.

Credit Agricole

„Nawet 2400 zł premii z Kontem Biznes”

0 zł

2 400 zł

4.

Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w promocji „2000 zł premii dla firm i konto firmowe przez rok za 0 zł"

0 zł

2 000 zł

5.

Santander Bank Polska

Konto Firmowe Godne Polecenia w „Promocji Godnej Polecenia IV”

0 zł

1 500 zł

6.

Nest Bank

BIZnest Konto

0 zł

700 zł

7.

ING Bank Śląski

Konto Direct dla Firmy z promocją „Zyskaj z kartą Mastercard”

0 zł

500 zł

mBank

Promocja „Otwórz firmę z mBankiem” z kontem mBiznes Standard

0 zł

500 zł

Źródło: opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji udostępnionych przez banki, stan na 22.03.2023 r. porównywarki produktów finansowych www.bankier.pl/smart

Podczas analizy produktów przy tworzeniu rankingu kont firmowych z premią bierzemy pod uwagę oferty, które znajdują się w ostatnim kwartalnym zestawieniu rachunków biznesowych. Do porównania kwalifikują się wyłącznie te promocje, które umożliwiają otrzymanie, po spełnieniu warunków określonych w regulaminie, otrzymanie gotówki bezpośrednio na rachunek bankowy. Oznacza to, że ranking nie zawiera promocji, które oferują bonus w formie bonów zakupowych lub puli środków do wydania u określonego odgórnie sprzedawcy.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców. Tel.: +48 71 748 95 13

Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
luckyrich
U nas dba się głównie o niechcących pracować i ludzi o niskich kwalifikacjach podnosząc pensje minimalne. A przedsiębiorców traktuje się jak dojne krowy. Podnosi im ZUS i koszty płac dla pracowników. Zewsząd są atakowani przepisami trudnymi do interpretacji, kontrolami skarbowymi, nowymi obowiązkami, podatkami, podwójnymi składkami U nas dba się głównie o niechcących pracować i ludzi o niskich kwalifikacjach podnosząc pensje minimalne. A przedsiębiorców traktuje się jak dojne krowy. Podnosi im ZUS i koszty płac dla pracowników. Zewsząd są atakowani przepisami trudnymi do interpretacji, kontrolami skarbowymi, nowymi obowiązkami, podatkami, podwójnymi składkami zdrowotnymi. Traktuje się ich jak potencjalnych oszustów. Założysz biznes, to za jakiś czas zmienią przepisy i musisz go zamknąć. Nic dziwnego, że ludzie uciekają za granicę pracować lub tam zakładają firmy albo siedzą w szarej strefie. Mimo wszytsko da się zarobić. Wszystko zależy od nas, naszych umiejętności i starań. Przeczytajcie sobie ksiązke pt. Emerytura nie jest Ci potzrebnaJest o zarządzaniu pieniędzmi by ludzie mogli się dowiedzieć jak mogą sami zbudować sobie bezpieczeństwo finansowe, a nawet osiągnąć wolność finansową.

Powiązane: Bankowość dla firm

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki