REKLAMA

Punkt Obsługi Klienta CDM Pekao SA w "Solino"

2011-12-09 07:36
publikacja
2011-12-09 07:36
p>W siedzibie spółki Inowrocławskie Kopalni Soli (IKS) "Solino" w Inowrocławiu, należącej do grupy kapitałowej PKN Orlen, uruchomiony zostanie 13 grudnia Punkt Obsługi Klienta Centralnego Domu Maklerskiego Pekao SA prowadzący skup akcji tego podmiotu.

Jak podała w czwartkowym komunikacie spółka IKS "Solino", punkt będzie działał do 19 grudnia 2011 r.

Pod koniec listopada PKN Orlen poinformował o gotowości nabycia wszystkich akcji spółki IKS "Solino" posiadanych przez akcjonariuszy mniejszościowych. Osoby zainteresowane sprzedażą posiadanych akcji powinny złożyć do 16 grudnia 2011 r. w Centralnym Domu Maklerskim Pekao SA ofertę sprzedaży akcji, zgodną ze wzorem oferty dostępnym w placówkach banku.

PKN Orlen posiada obecnie 95,74 proc. akcji IKS "Solino", natomiast pozostałe udziały w spółce - 4,26 proc. akcji - należą do akcjonariuszy mniejszościowych.

IKS "Solino" wydobywa sól do celów spożywczych i przemysłowych. Posiada także, w zaadoptowanych na ten cel podziemnych kawernach, magazyny do składowania ropy naftowej i paliw.

Źródło:PAP
Tematy
Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~wdyr35
"zaadoptować" to można dziecko, albo modnie w tym sezonie psa. natomiast kawerny do cełow jakichś się adaptuje. i to by było na tyle.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki