REKLAMA
WEBINAR

WŁOCHYPrzyjaciele pokłócili się o wygrane na loterii 2 mln euro. Sprawa trafiła do sądu

2023-09-17 17:00
publikacja
2023-09-17 17:00

Byli nierozłączni, spędzali ze sobą wiele godzin, pracując na budowach. Pokłócili się o 2 mln euro wygrane na loterii "Gratta e vinci". Giovanni S. i Christian C. oskarżyli Ricardo G.T., 42-letniego glazurnika brazylijskiego pochodzenia, o przywłaszczenie całej kwoty. We włoskiej Weronie odbyła się rozprawa. Doszło do awantury, padały wulgaryzmy - opisuje "Corriere del Veneto".

Przyjaciele pokłócili się o wygrane na loterii 2 mln euro. Sprawa trafiła do sądu
Przyjaciele pokłócili się o wygrane na loterii 2 mln euro. Sprawa trafiła do sądu
fot. Gennaro Leonardi Photos / / Shutterstock

Ricardo, Giovanni i Christian kupili 22 lutego 2021 r. cały pakiet kuponów popularnej zdrapki "Gratta e vinci" w trafice w Gardzie, "po równo dzieląc się kosztami". Jeden z kuponów przyniósł im wygraną 2 mln euro. Nagrodę mieli podzielić na trzy równe części.

"Po wygranej spotkaliśmy się na obiedzie, aby zdecydować, co robić, ale Ricardo i jego żona odmówili nawet zrobienia wspólnego zdjęcia, uzasadniając to tym, że nienawidzą mediów społecznościowych" – ujawniła na rozprawie żona Christiana C. "Od razu wydało mi się to dziwne, niestety fakty potwierdziły, że miałam rację" - dodała.

Sprawą zajmuje się sąd w Weronie po tym, gdy Giovanni S., 50-latek z Brescii, i Christian C., 61-latek z Trentino, oskarżyli Ricardo G.T. o przywłaszczenie sobie nagrody z naruszeniem prawa.

Na sali sądowej odbyła się spokojna rozprawa, podczas której, oprócz stron, zeznawało trzech świadków: księgowy, jego żona i przyjaciel Christiana C. Ale po zakończeniu ostatniego zeznania, gdy oskarżony Ricardo G.T. mijał Christiana C. i jego żonę, nagle wybuchła awantura.

"Pani sędzio, oskarżony groził mojemu mężowi" – oświadczyła głośno żona Christiana C. "Oskarżony nazwał mnie +mafioso+ i wykrzykiwał do mnie po brazylijsku inne rzeczy, których nie zrozumiałem…" - mówił Christian C.

Te słowa skłoniły sędzię Sabrinę Miceli do zażądania natychmiastowego powrotu na salę sądową stron oraz prokuratora. Christiana C. złożył oficjalną skargę na Ricardo G.T.

Z Pescary Miłosz Marczuk

Źródło:PAP
Tematy
 Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Komentarze (2)

dodaj komentarz
kaka2002
no chyba żebyśmy wiedzieli że tu cytat: Christiana C. złożył oficjalną skargę na Ricardo G.T. - koniec cytatatata
zoomek
A cały ten art to w jakim celu? Co nas to obchodzi?

Powiązane: Korespondencja z Włoch

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki