REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Przerwa w WZA JSW. "Dodatkowe okoliczności"

2016-11-29 11:55
publikacja
2016-11-29 11:55
Przerwa w WZA JSW. "Dodatkowe okoliczności"
Przerwa w WZA JSW. "Dodatkowe okoliczności"
/ materiały dla mediów

Akcjonariusze Jastrzębskiej Spółki Węglowej zdecydowali o ogłoszeniu przerwy w obradach nadzwyczajnego walnego zgromadzenia, które ma zdecydować o zgodzie na nieodpłatne zbycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa w postaci Kopalni Węgla Kamiennego "Krupiński", na rzecz Spółki Restrukturyzacji Kopalń. NWZ zostanie wznowione 1 grudnia o godzinie 12:00.

fot. / / Bankier.pl

Wniosek o ogłoszenie przerwy został zgłoszony przez przewodniczącego i uzasadniony potrzebą ze strony Skarbu Państwa zapoznania się z "dodatkowymi okolicznościami dotyczącymi kopalni Krupiński, które wpłynęły niedawno, dotyczącymi prognoz rozwoju spółki".

Wskazano także na kontynuację rozmów z instytucjami finansowymi, w których pojawiły się nowe okoliczności dotyczące danych finansowych, które mają wpływ na ocenę sytuacji finansowej spółki.

Projekt uchwały NWZ przewiduje nieodpłatne zbycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa w postaci KWK Krupiński na rzecz SRK.

W sierpniu br. zarząd JSW zdecydował o rozpoczęciu procedury przekazania Kopalni Węgla Kamiennego "Krupiński" do Spółki Restrukturyzacji Kopalń w terminie do końca stycznia 2017 r.

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. Spółka jest notowana na GPW od 2011 r.

Źródło:
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (44)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Adam
Dokładnie alojz sciany som fedrujemy 8 tys na szychta
~Alojz
Nie domy się Krupiński momy co fedrowac g -3
~Alojz
Krupiński dalej do boju g -3
~Alojx
Troszka mi się zarysie fon
~Alojz
Ci co lecimy w ciula to na Krupiński narzekajom
~Anzelm
Alojz po twoim wpisie miarkuja co żeś sie ślonskiego uczył na filmach Kuca. Bo może som Kuc poradził godać (w końcu chowoł sie w szopienicach na banie) ale jego aktorzy to nie tak cołkiem. I zwżdy pierwyj pomyśl a potym pisz, jak sie chcesz za ślonzoka podawć. Pyrsk ludkowie.
~Górnik
Tą kopalnie powini zamknąć jeszcze przed morcinkiem
~Alojz
Krupiński najlepszo gruba

Powiązane: Górnictwo

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki