REKLAMA

Prime Bit Games chce pozyskać ok. 1 mln zł z emisji akcji w XI; planuje debiut na NC w '18

2017-11-23 14:08
publikacja
2017-11-23 14:08

Prime Bit Games, producent gier mobilnych, wchodzący w skład notowanej na rynku NewConnect grupy Midven, chce z emisji akcji, która powinna się zakończyć do końca listopada, pozyskać do około 1 mln zł, a na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2018 roku zadebiutować na NewConnect - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

fot. Krystian Maj / / FORUM

Spółka podała, że środki z emisji akcji zostaną przeznaczone głównie na obecne, jak i nowe produkcje oraz marketing.

"Dużą część środków na działania marketingowe czy też twórcze chcemy pozyskać z środków unijnych - w toku jest kilka wniosków. (...). Spośród wydanych do tej pory gier, przynajmniej trzy mają nadal potencjał do generowania przychodów i chcemy to wykorzystać" – powiedział, cytowany w komunikacie, prezes i założyciel spółki Michał Ręczkowicz.

Firma zrealizowała ok. 100 projektów, w tym 9 produkcji na rynku gier. Spółka pracuje obecnie nad dwoma nowymi tytułami, które ukazać się mają w 2018 roku.

"Aktualnie jesteśmy na etapie realizacji gry +Magic Nations+, która jest grą karcianą o charakterystyce zbliżonej do +Gwinta+ wydawanego przez CD Projekt SA. Planowana premiera jest na Q1 2018 roku" - powiedział Ręczkowicz.

Gra ta ma być wydana na różne platformy m.in. PC, Steam, xBox i w wersji mobilnej. (PAP Biznes)

mpj/ seb/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki