REKLAMA

Prezes Tauronu Remigiusz Nowakowski złożył rezygnację z funkcji członka RN PKN Orlen

2016-09-14 21:00
publikacja
2016-09-14 21:00

Prezes Tauronu Remigiusz Nowakowski złożył rezygnację z funkcji członka rady nadzorczej PKN Orlen z powodu możliwości wystąpienia potencjalnego konfliktu interesów pomiędzy spółkami - podał Orlen w komunikacie.

fot. / / Materiały dla mediów

"Zaistnienie potencjalnego ryzyka konfliktu interesów może wynikać z faktu przyjęcia nowej strategii przez Tauron Polska Energia oraz prac nad nową strategią PKN Orlen" - napisano.

Grupa PKN Orlen zarządza sześcioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie, prowadzi też działalność wydobywczą w Polsce i w Kanadzie. Skonsolidowane przychody koncernu sięgnęły w 2015 roku 88,34 mld zł. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.(PAP)

pel/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Advertisement

Powiązane

Komentarze (7)

dodaj komentarz
~kajzer
nie dziwie sie ze zrezygnował ze stołka w orlenie. Tauron ma teraz przed sobą wielką perspektywę i na pewno docenią talent takiego gościa jak Nowakowski. Zajmuje się zarządzaniem nie od wczoraj i wie co dla spółki najlepsze
~NA0MI
miałem przyjemnosc spotkać sie z tym panem w roznych biznesowych okolicznościach i mogę śmiało powiedziec ze to człowiek o wielkiej wiedzy. Objęcie przez tauron nowa energia nowego kierunku dla klientów, może odbyć się tylko pod okiem sprawnego menagera
~taurus
no tak widać musiało byc, dla Tauronu to wielki plus bo maja dalej w swoich szeregach gościa, który wie jak wyprowadzić Tauron w nową erę.
~Remik
przede wszystkim przez Remigiusz Nowakowski to wybitny specjalista w swojej klasie, nie tylko sprawdzony menager, ale przede wszystkim osoba bardzo dobrze znająca rynek.
~Olo
Gdzie ci pisowscy czynownicy wsadza lape, tam od razu gnije i smierdzi
~migus
Olo ryby ci śmierdzą i gniją w lodówce nie Pełuj tak bo cie szetyna nie podrapie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki