REKLAMA

Prezes TU Signal Iduna wyróżniony przez Polską Izbę Ubezpieczeń

2010-11-19 12:20
publikacja
2010-11-19 12:20

Prezes TU Signal Iduna, dr Adam H. Pustelnik, otrzymał odznakę „Za Zasługi dla Ubezpieczeń” przyznawaną przez Polską Izbę Ubezpieczeń.


Wyróżnienie wręczane jest od 1996 roku osobom i instytucjom, za ich pracę na rzecz samorządu branżowego oraz ogromny wkład w rozwój polskiego rynku ubezpieczeniowego. Przyznanie odznaki dla Adama Pustelnika to docenienie jego wieloletniej pracy i ogromnego doświadczenia w sektorze ubezpieczeń. Obecny Prezes TU Signal Iduna pracował wcześniej m.in. w Gerling Polska, Commercial Union Polska i AIG Polska, gdzie kierował innowacyjnymi projektami oraz osiągał doskonałe wyniki sprzedażowe.

Od grudnia 2008 roku Adam Pustelnik zarządza obydwiema spółkami Signal Iduna, w których dokonał kompleksowej restrukturyzacji i wprowadził klarowną oraz efektywną strategię rozwoju. Dzięki temu, w pierwszych 12 miesiącach swojej pracy, poprawił wyniki finansowe Towarzystwa o ponad 17 mln zł. Przyznanie wyróżnienia w tym roku, to nagroda za całokształt pracy, ale także docenienie umiejętności zarządzania firmą w trudnych czasach.

- To dla mnie ogromny zaszczyt. Jestem związany z sektorem ubezpieczeń od początku swojej kariery zawodowej, dlatego cieszy mnie, że moja dotychczasowa praca została doceniona przez tak ważne gremium jakim jest Polska Izba Ubezpieczeń - mówi dr Adam H. Pustelnik, Prezes TU Signal Iduna  

Wręczenie odznaczeń odbyło się 18 listopada 2010 r., podczas uroczystości z okazji obchodów XX-lecia PIU w Hotelu Sheraton w Warszawie./ SIGNAL IDUNA
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Sprawdź jak zyskać nawet 420 zł z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać nawet 420 zł z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Powiązane

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki