Pożar w Warszawie sparaliżował pracę call center T-Mobile

Płonie hala magazynowa z artykułami spożywczymi na warszawskim Annopolu. Pożar  spowodował problemy z dostępem do niektórych usług operatora T-Mobile. 

(fot. Thomas Pflaum / FORUM)

- Informujemy, że miał dziś miejsce pożar w naszej lokalizacji w warszawskim Annopolu. Żaden pracownik nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. W konsekwencji incydentu obecnie brak możliwości kontaktu z call center T-Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy - czytamy w komunikacie.

Z informacji straży pożarnej wynika, że pożar wybuchł w hali magazynowej, konstrukcja dachu zawaliła się. Nad halą znajdują się pomieszczenia biurowe, m.in. call center operatora. Na miejscu jest 80 strażaków i 20 wozów strażackich. Ponad 100 osób zostało ewakuowanych.

Pożar wybuchł około godz. 8:15. Zapaliła się hala, w której przechowywano artykuły spożywcze. Jej administrator zarządził ewakuację. Ewakuowano 100 osób. Nie ma informacji o poszkodowanych.

"Sytuacja wciąż nie jest opanowana"- poinformował  mł. bryg. Karol Kierzkowski z PSP. Na miejsce sprowadzane są dodatkowe zastępy PSP spoza Warszawy, w tym laboratorium chemiczne.

Strażacy prowadzą działania gaśnicze w części magazynowej. Ratownicy gaszą halę, ale też bronią okolicznych budynków przed przedostaniem się na nie ognia. Jak zaznaczył Kierzkowski, hala magazynowa jest w 70 proc. objęta pożarem, stąd trudno będzie powstrzymać ogień.

Hala ma około 150 metrów długości i 20 metrów długości. Akcja gaśnicza potrwa przynajmniej kilka godzin.

KWS, PAP


Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 7 azkanel

"Hala ma około 150 metrów długości i 20 metrów długości" czy to ktoś czyta przed opublikowaniem ?

! Odpowiedz
0 2 szejknet

No co, długość wzdłużna i długość poprzeczna.

! Odpowiedz
3 4 gumball

Na telefony t-mobile nie przychodzą z PKO BP kody potwierdzające platności internetowe! Masakra! Nic nie można zrobić! A klamliwy zarząd banku informuje w mediach, że nie powinno być zadnych problemów.

! Odpowiedz
0 0 szejknet

Mi od południa co chwila przysyłają jeden i ten sam kod weryfikacji transakcji 3D Secure.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne