REKLAMA

Portal PIT.pl uruchomił nową bazę rozwiązań podatkowych

2007-01-16 10:01
publikacja
2007-01-16 10:01
Portal PIT.pl, lider informacji podatkowej należący do Grupy Bankier.pl uruchomił nową usługę e-Porady. Jest to profesjonalne i kompleksowe narzędzie, działające w oparciu o model zadawania przez użytkowników bezpośrednich pytań do specjalistów. W ramach posiadanego abonamentu użytkownik otrzymuje prawo dostępu do wszystkich odpowiedzi oraz możliwość zgłaszania własnych wątpliwości podatkowych bez limitu pytań.

Na łamach portalu PIT.pl uruchomiona została nowa usługa e-Porady, która umożliwia bezpośrednią komunikację z redakcją, wraz z otrzymaniem w krótkim czasie odpowiedzi na bieżące pytania nurtujące podatników. Każda z udzielonych porad opatrzona jest dokładną podstawą prawną.

Nieprzypadkowo czas premiery nowej usługi zbiega się z gorącym okresem rozliczeń podatkowych, kiedy to najwięcej osób zdaję sobie sprawę z konieczności rozliczenia swojego zeznania podatkowego i zaczyna szukać wiarygodnych informacji.

Mamy nadzieję, że odpowiedzi na konkretne pytania i problemy podatników, obok poradników, formularzy i programów, ułatwią internautom poprawne rozliczenie się z fiskusem - mówi Jacek Wawrowski prezes zarządu PIT.pl sp. z o.o.

Razem z portalami PIT.pl i VAT.pl, usługa e-Porady tworzy unikalną bazę wiedzy podatkowej zbudowaną w oparciu o: praktyczne odpowiedzi, poradniki, urzędowe interpretacje i wybrane skróty artykułów prasowych. W ten sposób powstało kompleksowe i obiektywne źródło informacji na każdy temat podatkowy, gdzie wiedzę usystematyzowano w ponad 600 kategoriach tematycznych, tak by użytkownik mógł szybko dotrzeć do poszukiwanych informacji. Możliwość zadawania pytań redakcji na bieżąco to dobre rozwiązanie dla tych, którzy samodzielnie rozliczają się z fiskusem lub prowadzą księgowość, a w spornych kwestiach chcieliby zweryfikować własne stanowisko.

Baza odpowiedzi e-Porad to praktyczne narzędzie dla tych, którzy cenią czas i szukają prostych i jednoznacznych odpowiedzi: „TAK” czy „NIE”. Gwarancją poprawności odpowiedzi jest fakt, że udzielają ich redaktorzy posiadający dorobek w zakresie publikacji fachowych i doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości.

PIT.pl jest drugim obok VAT.pl portalem pozyskanym miesiąc temu przez spółkę Bankier.pl. Użytkownicy portalu finansowego otrzymali wówczas możliwość dostępu do zebranych w jednym miejscu wskaźników, deklaracji, aktów prawnych i narzędzi podatkowych. Przejęte portale PIT.pl i VAT.pl, wzmocniły pozycję Grupy Bankier.pl, obejmującej biznesowe portale i witryny: Bankier.pl, Twoja-Firma.pl, PRNews.pl oraz motoryzacyjny portal Mojeauto.pl. Wraz z nowym rokiem rozpoczął się proces zaciśniania współpracy pomiędzy portalami i serwisami z grupy oparty m.in. o wymianę know-how i treści merytorycznych.

www.e-porady.PIT.pl; www.PIT.pl
Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki