REKLAMA

Porozumienie JSW z obligatariuszami ma być wynegocjowane do końca sierpnia

2016-07-29 16:21
publikacja
2016-07-29 16:21
Porozumienie JSW z obligatariuszami ma być wynegocjowane do końca sierpnia
Porozumienie JSW z obligatariuszami ma być wynegocjowane do końca sierpnia
/ materiały dla mediów

JSW podpisała z obligatariuszami aneks, zgodnie z którym okres obowiązywania umowy o dalszej współpracy, w którym JSW oraz obligatariusze zamierzają uzgodnić ostateczną treść umowy restrukturyzacyjnej został przedłużony do 31 sierpnia 2016 r. - podała spółka w komunikacie.

W aneksie ustalony został także harmonogram czynności, które mają zostać podjęte przez JSW w związku z procesem restrukturyzacji w okresie do zawarcia umowy restrukturyzacyjnej.

Z końcem czerwca JSW podpisała z obligatariuszami: PZU, PZU Życie, BGK i PKO Bank Polski aneks do umowy, na mocy którego miała czas do 29 lipca na uzgodnienie warunków restrukturyzacji i zawarcie umowy restrukturyzacyjnej.

PAP wcześniej informowała powołując się na nieoficjalne informacje, że w piątek 29 lipca można się raczej spodziewać kolejnego aneksu do umowy o współpracy, gdyż niewyjaśniona jest jeszcze kwestia należącej do JSW kopalni Krupiński.(PAP)

gsu/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Komentarze (18)

dodaj komentarz
~polak2
Chodzi o umorzenie krótko - my to darujemy jak Państwo pokryje nam straty -na tym polega dogadanie.Górnictwo czy państwowe czy prywatne dalej doją z Budżetu .
~Krzych
Przełom lipca i sierpnia to bardzo niebezpieczny czas na inwestycje w ryzykowne aktywa.Te 5 % co zarabia na rynku nie jest na wakacjach i tylko czeka na przkłucie balonów i zajmowanie pozycji krótkich na wszelkiej masci banikach mydlanych.
~Adam
Ma być porozumienie ale tylko ma być ale nie będzie nawet do końca roku JEDNA WIELKA sciema
~prostepytanie
Ten sam bank rekomenduje cenę docelową poniżej 10 PLN, kilka miesięcy później - po spadku wartości z powodu sprzedania tego co jeszcze daje zysk, ponad 30 PLN. Analitycy to durnie, czy złodzieje?
~obserwator
Nie sprawdziło się że wróżenie BOŚ nie podpisane w czerwcu lipcu i napewno nie podpiszą w nawet w wrześniu przeciąganie to najbardziej bezpieczną opcją
~Marek
MYŚLĘ że banki są w trudnej sytuacji ropa spada i węgiel czeka to samo...
~kali
przecież Jsw to prawie bankrut. Spólka zadłuzona na maksa, zamiast produkować wegiel to produkują młodych emerytów , sprzedaja własny majatek ( dobrze ,że poprzedni prezes poszerzył grupę, to teraz jest co sprzedać) aby było co przejeść i przetańczyć a na horyzoncie emisja akcji po 15 zł .Warto sprawdzić kto podkreca kurs akcji.
~max
SIERPIEŃ może być niebezpieczny rekiny odplyneli może być coś na rzeczy zawsze wchodzę i wychodze w odpowiednim momencie lepiej na zimne dmuchać rynki surowców się walą
~wróżbita
Za mc. Będzie przesunięte na wrzesień a potem znów itd.....
~zebrak
Kupujcie bo będą po 31 dajecie zarobić

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki