REKLAMA

Nawet 1700 zł dla przedsiębiorców. Banki dają większe bonusy dla firm

Dominika Florek2021-04-14 06:00redaktor Bankier.pl
publikacja
2021-04-14 06:00
Nawet 1700 zł dla przedsiębiorców. Banki dają większe bonusy dla firm
Nawet 1700 zł dla przedsiębiorców. Banki dają większe bonusy dla firm
fot. SFIO CRACHO / / Shutterstock

W kwietniu pojawił się nowy lider wśród ofert kont firmowych z bonusem pieniężnym. Przedsiębiorcy mogą zyskać nawet 1700 zł. Banki premiują m.in. założenie kont biznesowych online, podpisanie umowy o terminal płatniczy oraz wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą.

Banki prześcigają się w promocyjnych ofertach. W kwietniu aż siedem banków oferuje bonusy pieniężne przedsiębiorcom, którzy założą rachunek biznesowy. Rekordziści mogą zyskać nawet 1700 zł za prowadzenie konta firmowego i korzystanie z usług bankowych. Na cele zestawienia pojawił się nowy lider, który przebił o 200 zł dotychczasową najlepszą ofertę na rynku.

Porównanie najtańszych kont firmowych z premią Bankier.pl – kwiecień 2021 r.

Lp.

Nazwa banku

Nazwa rachunku

Opłata za prowadzenie konta

Suma premii

1.

Credit Agricole

„Konto Biznes za 0 zł z PREMIĄ do 1700 zł”

0 zł

1 700 zł

2.

Alior Bank

iKonto Biznes w promocji  „1500 zł dla firm”

0 zł

1 500 zł

3.

Santander Bank Polska

Konto Firmowe Godne Polecenia w „Promocji dla przedsiębiorców VI”

0 zł

1 300 zł

4.

Bank Pekao

Promocja „1200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę”

0 zł

1 200 zł

5.

Bank Millennium

"Wiosenna promocja z kontem firmowym"

0 zł

600 zł

6.

Nest Bank

BIZnest Konto

0 zł

400 zł

7.

mBank

Konto Standard w promocji „Załóż firmę i konto firmowe z premią 300 zł”

0 zł

300 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji udostępnionych przez banki, stan na 13.04 porównywarki produktów finansowych www.bankier.pl/smart

Siódemka banków z kwartalnego ranking najlepszych kont firmowych oferuje dodatkowe premie pieniężne dla przedsiębiorców. Korzystając ze kwietniowego przygotowaliśmy zestawienie atrakcyjnych cenowo ofert dla osób prowadzących własny biznes. Dodatkowo, oprócz niskiej opłaty za prowadzenie rachunku, pod uwagę braliśmy sumę bonusów pieniężnych, które klient biznesowy może otrzymać w ramach promocyjnych ofert.

Do bonusów pieniężnych zaliczane są tylko te premie, które związane są z wykonaniem aktywności przez klienta. Przykładowo bonusy za zawarcie umowy o terminal płatniczy, wykonanie transakcji bezgotówkowych na określoną kwotę w miesiącu oraz zapewnienie wpływów w kwocie określonej w regulaminie promocji.

Credit Agricole – 1700 zł bonusu dla przedsiębiorców

Credit Agricole zdeklasował rywali promocją „Konto Biznes za 0 zł z PREMIĄ do 1700 zł”. Bank zajął pierwsze miejsce w kwietniowym porównaniu kont firmowych z bonusem do 1700 zł dla przedsiębiorców. To najlepsza oferta na polskim rynku dla klientów biznesowych, którzy chcą „zarobić” pieniądze za wykonywanie standardowych działań na rachunku bankowym. Do tej pory od kilka miesięcy liderem zestawienia był Alior Bank z promocją „1500 zł dla firm”.

Bank Credit Agricole umożliwia bezpłatne korzystanie z Konta Biznes oraz premiuje aktywności przedsiębiorców, maksymalnie mogą dostać bonus pieniężny w wysokości 1700 zł. Klienci biznesowi otrzymają 200 zł za otwarcie Konta Biznesowego za pośrednictwem aplikacji CA24 oraz zapewnienie miesięcznych wpływów w wysokości 3000 zł przez minimum pół roku.

Credit Agricole premiuje również aktywne korzystanie z rachunku bankowego. Przedsiębiorcy otrzymają 500 zł jeżeli przez okres minimum 6 miesięcy od założenia Konto Biznes wykonają płatności kartą na kwotę 300 zł oraz zapewnią regularne wpływy w wysokości co najmniej 3000 zł miesięcznie.

Kolejne 500 zł otrzymają klienci biznesowi, którzy zawrą umowę kredytu na sfinansowanie działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy mają do wyboru trzy produkty Credit Agricole, które zapewniają premię:

 • Kredyt Inwetycyjny,
 • Kredyt w Koncie Biznes (Overdraft),
 • Pożyczka Biznes (kredyt obrotowy).

Warunkiem otrzymania bonusu pieniężnego jest podpisanie umowy kredytowej do 6 miesięcy od momentu otwarcia rachunku firmowego.

500 zł czeka także na osoby prowadzące działalność gospodarczą, które zawrą umowę o terminal płatniczy POS z partnerem Elavon za pośrednictwem banku. Podpisanie umowy musi nastąpić w ciągu 2 miesięcy od momentu otwarcia Konta Biznes (liczone od początku miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy Konta Biznes). Aby otrzymać 500 zł przedsiębiorca musi zapewnić minimum 500 zł wpływów na Konto Biznes z terminala POS miesięcznie, przez okres minimum 3 miesięcy (liczone od początku miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o POS).

Warunkiem otrzymania bonusu pieniężnego jest wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących banku oraz podmiotów współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Promocja „Konto Biznes za 0 zł z premią do 1 700 zł” w banku Credit Agricole trwa do 30 września 2021 r. 

Alior Bank – „1500 zł dla firm”

W kwietniu drugie miejsce w zestawieniu najtańszych kont firmowych zajął Alior Bank. Dotychczasowy lider wśród rachunków biznesowych oferuje bezpłatne korzystanie z rachunku bankowego iKonto Biznes oraz możliwość otrzymania 1500 zł bonusu pieniężnego za wykonywanie premiowanych aktywności w promocji „1500 zł dla firm”. Alior Bank przyznaje nagrodę za:

 • wykonanie pierwszego przelewu w miesiącu do ZUS-u (min. 500 zł) lub do US (min. 500 zł) – 20 zł,
 • transakcje kartą na kwotę min. 2000 zł miesięcznie – 25 zł,
 • wykonanie pierwszego w miesiącu przelewu SEPA (min. 100 euro) – 10 zł,
 • wykonanie min. 3 przelewów zagranicznych lub w walucie obcej w kraju – 15 zł,
 • skorzystanie z oferty kas fiskalnych (jeżeli na konto firmowe wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł) – 10 zł,
 • wymiana walut lub przewalutowanie min. 5000 zł jednostek waluty obcej (bez udziału PLN) – 25 zł.

Dodatkowo przedsiębiorcy posiadający rachunek firmowy w Alior Banku mogą otrzymać premię pieniężną za utrzymywanie średniego miesięcznego salda rachunku na określonym poziomie. W regulaminie promocji "1500 zł dla firm" przewidziane są trzy nagrody do zdobycia uzależnione od wysokości salda:

 • od 10 000,01 zł do 50 000,00 zł  – 5 zł,
 • od 50 000,01 zł do 100 000 zł – 10 zł,
 • od 100 000,01 zł  – 20 zł.

Klienci biznesowi utrzymujący średnie miesięczne saldo poniżej 10 tys. zł nie otrzymają bonusu pieniężnego. Maksymalnie miesięcznie przedsiębiorcy mają możliwość otrzymania 125 zł. Premie w promocji „1500 zł dla firm” przyznawane są przez 12 miesięcy. Oznacza to, że w tym czasie można zyskać do 1500 zł w ciągu roku.

Promocja „1500 zł dla firm” w Alior Banku obowiązuje dla umów zawieranych od 1 marca 2021 r. do odwołania.

Santander Bank Polska – 1300 zł premii pieniężnej

Z powodu zmian w czołówce rankingu z trzeciego miejsca spadła oferta Banku Pekao. Zestawienie rachunków biznesowych z najwyższym bonusem pieniężnym zamyka konto firmowe od Santander Bank Polska z „Promocją dla przedsiębiorców VI”. Prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia przez pierwsze 2 lata jest darmowe. Dodatkowo przedsiębiorcy mogą zarobić do 1300 zł premii.

Przez pół roku klienci biznesowi mogą otrzymać bonus pieniężny w wysokości 3 proc. wartości transakcji kartą płatniczą, maksymalnie może to być 150 zł miesięcznie. Oznacza to, że łącznie w „Promocji dla przedsiębiorców VI” można otrzymać 900 zł. Aby dostać nagrodę klienci biznesowi muszą raz w miesiącu wykonać przelew do US lub ZUS na kwotę minimum 200 zł.

Santander Bank Polska oferuje dodatkowe 400 zł premii za zawarcie umowy o terminal płatniczy. Warunkiem otrzymania bonusu pieniężnego w łącznej wysokości 1300 zł jest wyrażenie i utrzymanie zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku.

„Promocja dla przedsiębiorców VI” w Santander Banku Polska obowiązuje od 1 kwietnia 2021 r. do 31 października 2021 r. (włącznie).

Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców. Tel.: +48 71 748 95 13

Tematy
Nowy etap inwestycji „GRZEGÓRZECKA 77” w Krakowie. Sprawdź!

Nowy etap inwestycji „GRZEGÓRZECKA 77” w Krakowie. Sprawdź!

Komentarze (7)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
susan204
Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego
Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas przez e-mail: ([email protected]) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

kamilke
W banku internetowym BlackCatCard macie darmowe konto i kartę. Zakłada się całkowicie online, bez wychodzenia z domu.

Dla nowych klientów oferują 20 euro, czyli około 100 zł premii :)
susan204
Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli tak, to polecę Ci kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe,
Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli tak, to polecę Ci kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: ([email protected]) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%.
* Wysokie wskaźniki akceptacji - masz 99,9% szans na uzyskanie pożyczki
* Elastyczna spłata - musisz wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
* Brak ukrytych opłat

Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę na adres e-mail: [email protected]
WhatsApp/Telegram: +447903159998

Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym przekonaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.
znawca_inwestor
Kanał otwarcia konta w CA też jest bez różnicy - u Pani w opisie wszystkich ofert są błędy?
znawca_inwestor
Ten produkt kredytowy w Credit Agricole - to w ciągu 6 miesięcy, a nie 6 dni. Istotna różnica. Trzeba poprawić.
janeczek85
Polecam nowy bank internetowy BlackCatCard - działa w całej EU, a konto i karta Mastercard u nich są za darmo.

Dla nowych klientów oferują 40 euro bonusu, czyli prawie 200 zł ;]

Tutaj przeczytacie więcej: https://zaofertowani.com/blackcatcard

Powiązane: Bank dla firmy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki