REKLAMA

Porady prawne online oraz reklama firmy w Internecie w ramach bezpłatnego rachunku internetowego dbNET Biznes

2013-04-17 15:06
publikacja
2013-04-17 15:06

Porady prawne online oraz reklama firmy w Internecie - to nowa oferta dostępna w Deutsche Bank PBC dla mikrofirm posiadających konto internetowe dbNET Biznes. Rozszerzenie pakietu to odpowiedź na przebadane potrzeby firmowych Klientów Banku.

Od początku kwietnia 2013 r. posiadacze bezpłatnego rachunku internetowego dbNET Biznes mają do dyspozycji jeszcze szerszy Pakiet Przedsiębiorczy, dostępny w ramach konta firmowego. Oprócz czterech oferowanych do tej pory składowych pakietu tj.: księgowość online, rabaty na bilety lotnicze, zniżki na założenie sklepu internetowego na Facebooku i tańsze przesyłki za pośrednictwem serwisu Paczkomaty.pl., Pakiet Przedsiębiorczy wzbogacono o dwie nowe usługi obejmujące zniżki na usługi prawne online oraz rabaty na pakiety promocji firmy w Internecie.

konto firmowe
Źródło: Thinkstock

Z badania przeprowadzonego wśród mikroprzedsiębiorców przez Deutsche Bank PBC, wyraźnie wynika, że w zakresie relacji z bankiem, najbardziej cenione są rozwiązania przynoszące firmie wymierne oszczędności. Jeśli bank oferuje w pakiecie z rachunkiem usługi dodatkowe, najlepiej gdyby były to rozwiązania pozwalające obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej -mówi Monika Szlosek, Dyrektor Zarządzający Obszarem Bankowości Detalicznej i Inwestycyjnej w Deutsche Bank PBC.Włączenie do rachunku dbNET Biznes rabatów na pakiety promocji firmy w Internecie oraz zniżek na porady prawne online to odpowiedź na te oczekiwania -
mówi Monika Szlosek. Wyniki naszych badań wskazały, że dla niemal połowy przedsiębiorców (49 proc.), atrakcyjność rachunku podniosłaby możliwość skorzystania ze zniżek na promocję firmy w Internecie, a dla ponad 32 proc. Klientów ważne byłyby zniżki na usługi prawne online. Dlatego te właśnie elementy zostały włączone do Pakietu Przedsiębiorczego dostępnegodla mikrofirm posiadających konto internetowe dbNET Biznes.Opinie naszych Klientów będziemy również brać pod uwagę rozważając w przyszłości współpracę z nowymi Partnerami -podkreśla Monika Szlosek.
 Ranking kont firmowych – lipiec 2012 » Ranking kont firmowych – kwiecień 2013

W zakresie promocji internetowej, Klienci biznesowi Banku posiadający rachunek dbNET Biznes będą mogli wybierać za pośrednictwem dedykowanego serwisu www.zumi.pl/dbnetbiznesspośród 3 dedykowanych pakietów ofert przygotowanych przez zespół Zumi. Każdy z nich obejmuje obecność firmy w Zumi, kampanię reklamową w wyszukiwarce Google, wysyłkę e-maili reklamowych oraz komunikację poprzez serwisy społecznościowe. Dodatkowo Klienci Deutsche Bank PBC mogą skorzystać z możliwości reklamy wizerunkowej w Zumi oraz Onet.pl. Na całą ofertę będzie obowiązywał 30 proc. rabat -mówi Tadeusz Palowski, kierownik zespołu produktów e-commerce w grupie Onet.pl

Klienci posiadający pakiet dbNET Biznes otrzymują za pośrednictwem specjalnego serwisuwww.serwisprawa.pl/dbnetbiznes50 proc. rabatu na 3 dedykowane pakiety dostępu do wzorów dokumentów oraz 20 proc. zniżki na pakiet porad prawnych online. Usługa obejmuje przygotowanie informacji o treści obowiązujących przepisów prawa i istotnego orzecznictwa oraz porady prawne w formie opinii prawnej lub informacji o sposobie postępowania - bez analizy dokumentów źródłowych. Zakres porad prawnych dostępnych w ramach pakietu obejmuje wiele gałęzi prawa m.in. prawo pracy oraz prawo administracyjne. Klienci będą również mieli dostęp do specjalistycznych wzorów dokumentów przygotowywanych przez czynnych prawników -mówi Jarosław Olejarz - Prezes Zarządu SerwisPrawa.pl.

Poza bezpłatnym Pakietem Przedsiębiorczym Klienci firmowi posiadający rachunek dbNET Biznes mogą skorzystać również z bezpłatnego ubezpieczenia assistance, w ramach którego mają dostęp do serwisu Concierge, infolinii prawnej, kadrowej oraz medycznej. Mogą również liczyć na wsparcie w przypadku awarii komputera, sprzętu biurowego, czy awarii oprogramowania komputerowego.

Oprócz bezpłatnego podstawowego rachunku bieżącego z darmowym dostępem do bankowości elektronicznej, pakiet dbNET Biznes obejmuje również konto db Oszczędna Firma z wysokim oprocentowaniem 5 proc. w skali roku, na którym firma może lokować swoje bieżące nadwyżki finansowe.

porównywarka kont firmowych

Zalety rachunku dbNET Biznes:

 • 0 złza prowadzenie rachunku

 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówkowe w Oddziałach Banku

 • 0 złza wypłaty bankomatowe na całym świecie

 • możliwość zdalnego otwarcia rachunku wyłącznie na podstawie dowodu osobistego.

 • 0 złza przelewy krajowe wewnętrzne i zewnętrzne (realizacja db easyNET)

 • 0 zł za przelewy do ZUS i US (realizacja db easyNET)

 • 0 zł za 1 przelew zagraniczny w miesiącu (SEPA), (realizacja db easyNET)

 • 0 złza wydanie karty debetowej

 • 0 zł,za użytkowanie karty debetowej w przypadku zrealizowania jednej dowolnej transakcji finansowej miesięcznie

Usługi dostępne w ramach Pakietu Przedsiębiorczego:

 • iFirma - Księgowość internetowa - portal, na którym firma może skorzystać z opcji: fakturowania, księgowości, kadry i płace, monitoringu rozliczeń, telefonicznego wsparcia księgowego

 • WhyNotFly - zniżki na krajowe oraz międzynarodowe bilety lotnicze

 • InPost - Paczkomaty - specjalna oferta dla przedsiębiorców prowadzących sklep

 • InPost -Inflavo - zniżka na otwarcie sklepu na portalu Facebook

 • Porady prawne online -zniżka na usługi porad prawnych online

 • Onet -zniżka na promocję firmy w Internecie

dbNET Biznes to rachunek internetowy dla mikrofirm, który można założyć zdalnie wyłącznie na podstawie dowodu osobistego, bez konieczności dostarczania do Banku dokumentów potwierdzających nadanie numeru NIP i REGON oraz zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej. Deutsche Bank PBC sam pozyskuje dane rejestrowe dzięki zdalnemu dostępowi do zasobów Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, która na wpisanie przedsiębiorcy do rejestru ma 24 godziny od momentu dostarczenia wymaganych dokumentów. Co oznacza, że rachunek dbNET Biznes mogą otworzyć również przedsiębiorcy dopiero rozpoczynający działalność. Po złożeniu wniosku na stronie http://www.deutschebank.pl lub na specjalnej, dedykowanej stronie www.dbnetbiznes.pl, dokumenty potrzebne do podpisania umowy zostają dostarczone do firmy przez kuriera.Z badania Deutsche Bank PBC wynika również, że ocena usług dodatkowych dostępnych w ramach pakietów firmowych zależy przede wszystkim od charakteru prowadzonej działalności. - Jedna trzecia przebadanych przez Bank przedsiębiorców uważa za bardzo atrakcyjną specjalną ofertę paczkomatów - usługę przydatną np. dla firm prowadzących sklep internetowy, niewiele mniej (26,5 proc.) docenia możliwość otrzymania zniżki na bilety lotnicze, a niemal jedna czwarta system księgowości internetowej, za pomocą której można wystawiać faktury w formie elektronicznej czy też tworzyć archiwum faktur.

Szczegóły:

Reklama firmy w Internecie:

Klienci Banku, którzy poprzez infolinię Banku dokonają zakupu usługi podając kod promocyjny, otrzymują w serwisie www.zumi.pl/dbnetbiznes 30 proc. rabatu na pakiety promocji firmy w Internecie:

PakietZumiPageKampania
AdWords
Mailing
reklamowy
Reklama DisplayOnet
Box reklamowy
Zumi
Social
Mapa na stronę
WWW klienta
Cena promocyjna/
miesiąc
Cena cennikowa/
miesiąc
StartSilver200 klików10 000 kont Starter
Udostępnienie
kodu
85 zł121 zł
OptimumGold400 klików25 000 kont50 000 wyświetleń Starter 245 zł350 zł
ExclusiveDiamond500 klików50 000 kont100 000 wyświetleń1 tydzieńStarter

 

525 zł
750 zł

 • ZumiPage (wyróżnione strony firmy w Zumi.pl)

 • Mailing reklamowy do 50 000 Klientów

 • Kampania Google Adwords (linki reklamowe w Google)

 • Reklama odsłonowa w Zumi.pl oraz Onet.pl ( reklama wizerunkowa, obecność w Onet wiadomościach)

 • Promocja w mediach społecznościowych (Facebook, nk, g+, twitter)

Usługi prawne online

Klienci Banku, którzy zarejestrują się w serwisie www.serwisprawa.pl/dbnetbiznes otrzymają rabaty na usługi prawne online:

 • 50 proc. rabatu na dostęp do bazy wzorów dokumentów prawnych. Rabat obowiązuje w ramach poniższych pakietów limitowanych czasem:

Pakiet I - cena dla Klienta Banku 19,50 PLN/na 1 miesiąc

Pakiet II - cena dla Klienta Banku 34,50 PLN/na 6 miesięcy

Pakiet III - cena dla Klienta Banku 60 PLN/ na 12 miesięcy

 • 20 proc. rabatu na obsługę prawną. Cena pakietu zależy od indywidualnych ustaleń pomiędzy Klientem a współpracującą z Bankiem kancelarią i jest uzależniona od zakresu i intensywności współpracy.


/Deutsche Bank PBC

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Teraz z kodem PROSTY masz 0% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego (RRSO 12,68%).

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Bank dla firmy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki