Polskie Paczkomaty w Austrii

W ciągu najbliższych pięciu lat w Salzburgu stanie 1000 Paczkomatów. InPost wygrał przetarg dla austriackiego miasta jako dostawca tej usługi. 

(InPost)

–  W Polsce Paczkomaty® InPost cieszą się ogromną popularnością i jestem głęboko przekonany, że mieszkańcy Salzburga również docenią dostępność, wygodę i prostotę korzystania z takich usług. Paczkomaty® InPost spełniły wysokie wymagania, jakie przedstawiła strona austriacka – pokazuje to, że nasza technologia paczkomatowa jest jedną z najlepszych na świecie – powiedział Rafał Brzoska, prezes InPost.

Urządzenia InPostu pojawiły się jak dotąd w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Estonii, Litwie, Łotwie, Czechach, Słowacji, Słowenii, Islandii, Irlandii, Kolumbii, Brazylii i Australii. 

W Polsce jest  już 4800 urządzeń InPostu, co, jak wynika z informacji podanej przez spółkę, przekracza skalę placówek własnych Poczty Polskiej. W ostatnim czasie firma podjęła się współpracy z Dino i Lidlem oraz z Centrami Handlowymi Auchan. W planach na ten rok jest jeszcze uruchomienie 3 sortowni. 

WS

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
40 13 --__hubert__---__--__--__--__-

INPOST to banda która zniszczy Ci przesyłkę a reklamację odrzuci z automatu , ich kurierzy chodzą o po paczkach , jeżdżą po nich samochodami . W święta ( grudzień ) kazali warować klientom pod paczkomatami gdzie stały busy a gość szukał w kupie paczki , masakra co za dno.
Pomysł dobry wykonanie fatalne .

! Odpowiedz
6 21 dziki_losos

A czego się spodziewałeś w okresie świątecznym? Do wyboru jest albo to, albo otrzymanie paczki tydzień po świętach. Przecież paczkomat ma fizycznie ograniczoną pojemność.

! Odpowiedz
17 6 --__hubert__---__--__--__--__- odpowiada dziki_losos

Ciekaw jestem jaką miałbyś opinię gdybyś jako klient spędził 30 min na mrozie czekając jak kierowca w stercie paczek szuka twojej , wybierają ta usługę nikt nie wiedział co go czeka.
Albo jak reagujesz jak INPOST informuję że reklamacja jest nie zasadna , przecież to ty spakowałeś i uszkodziłeś przesyłkę :)

! Odpowiedz
0 2 nowerozdanie odpowiada --__hubert__---__--__--__--__-

dpd jeszcze gorsze, jak reklamujesz paczkę to na kontakcie są jakieś panienki które pewnie ładnie wyglądają ale ich główna funkcja to ssanie w biurze, wnioskuje to po tym że jak reklamowałem zgniecione puszki to taka ssaczka przyporządkowała puszki pod kamienie szlachetne i do mnie z tekstem że nie można wysyłać kamieni szlachetnych w paczce bo regulamin zabrania, w związku z tym ubezpieczenie nie obejmuje

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 23 pomorzaninm

bravo ! oby tak dalej !

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne