REKLAMA

PolskiBus: pięć nowych miast w siatce połączeń

2016-08-01 13:43
publikacja
2016-08-01 13:43

PolskiBus.com i AlbatrosBUS łączą siły. W pierwszym etapie współpracy oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o pięć nowych miast, w ramach dwóch linii skomunikowanych w Lublinie i kończących się w Warszawie. Pierwsze kursy będą realizowane już od 5 sierpnia.

fot. / / PolskiBus.com

W ramach nawiązanej współpracy z AlbatrosBUS, klienci PolskiBus.com zyskują połączenia na Lubelszczyznę i Podkarpacie. Mieszkańcy stolicy otrzymują nowe możliwości podróżowania do Przemyśla, Tomaszowa Lubelskiego, Jarosławia, Biłgoraja oraz Zamościa. Natomiast dotychczasowi klienci AlbatrosBUS zyskują dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com. Wkrótce w ramach współpracy do oferty PolskiBus.com zostaną włączone kolejne trasy.

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary AlbatrosBUS marki Setra, Scania i Bova, które są wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, toalety oraz gniazdka elektryczne. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

Pod koniec lipca PolskiBus uruchomił nowe połączenia z Pragą i Brnem, o czym informowaliśmy w artykule "PolskiBus połączy Pragę z Krakowem, Katowicami, Kielcami i Radomiem".

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Komentarze (9)

dodaj komentarz
~niepelnosprawny_org
witamy w Przemyślu, jest tu co zobaczyć, ale bieszczady lepsze....
~RysioSwetruLEpsySORT
po tylu latach w Solarisie a tu jakieś zagraniczne badziewie przewozi?ja nie jeżdże autobusem tylko taxi za pieniądze z klubu poselskiego a pijany nigdy do domu nie wracam tylko mnie przynoszą
~laweta
ciekawe czy ten BRYTYJSKI BUS utrzyma się na polskim rynku po faktycznym brexit-ie
~Kovalsky
Zakazać tej nazwy!!!!!jaki polski bus??? przecież to Souter Holdings!!!
~niepelnosprawny_org
wow, co za ironia, w Stanach jest miasto Warszawa :D, nie mylic
~Prawda odpowiada ~niepelnosprawny_org
Jeśli już to Warsaw, a nie Warszawa - miasto w USA, w stanie Indiana, sprawdź informacje które podajesz bo wprowadzasz w błąd.
~Prawda
Prawdziwie "polski" jest ten szkocki bus.
Właściciel: Souter Holdings
~Gość
Raz jechałem i nigdy więcej.

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki