REKLAMA

Polski system płatności wchodzi na Węgry

2011-09-12 10:22
publikacja
2011-09-12 10:22
Węgry są kolejnym krajem - po Czechach, Polsce i Rumunii - w którym będzie można realizować płatności w sieci za pośrednictwem PayU.

PayU debiutuje na dwóch platformach internetowych - Vatera i TeszVesz - obsługiwanych przez allegroup.hu. W rezultacie ich użytkownicy zostaną objęci nowym systemem płatności internetowych.

- Bazując na współpracy z Vatera i TeszVesz, pracujemy nad wprowadzeniem marki PayU jako godnego zaufania i wartościowego systemu płatności internetowych. Wpłynie to korzystnie nie tylko na węgierski e-commerce, ale także na komfort użytkowników, którzy mają szansę na poznanie wygodnego sposobu płatności - mówi András Deák, Business Manager of PayU Hungary Ltd.

- Mamy nadzieję, że podobnie jak w Polsce, usługi PayU staną się na Węgrzech bardzo popularne, co pozwoli spółce osiągnąć tytuł lidera na tamtejszym rynku płatności online - dodaje Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A.

Zarówno zakupy w sieci, jak i płatności internetowe, mają na Węgrzech coraz więcej zwolenników, w związku z tym firma wierzy, że rynek ten otwiera przed nią duże możliwości. Obecnie na Węgrzech zarejestrowanych jest 2 700 sklepów internetowych, które zapewniają PayU duży zasięg działania. Spółka będzie zabiegała o uznanie ponad 3,5 mln węgierskich internautów.

/ PayU.pl
Źródło:

Do pobrania

wegry2png
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki