REKLAMA
Przyszłość Gen Z, biznesu i internetu. LOUD congress już w ten czwartek!

    Polski kredyt na prestiżowe studia

    2015-04-27 03:36
    publikacja
    2015-04-27 03:36

    Alior Bank i PZU stworzyły pierwszą w Polsce ofertę kredytowania studiów MBA. Na razie na najlepszych uczelniach z listy „Financial Times”.

    Polski kredyt na prestiżowe studia
    Polski kredyt na prestiżowe studia
    fot. iStock / / Thinkstock

    Któż by nie chciał studiować MBA na jednej z najlepszych zagranicznych uczelni? Niestety, nie jest to łatwe. Po pierwsze: trzeba się do takiego programu zakwalifikować, po drugie — za takie studia trzeba słono zapłacić. Jest jednak dobra informacja dla tych, którzy pierwszy warunek spełnili, ukończyli 21 lat i mają polskie obywatelstwo.

    Otóż drugi warunek pomaga spełnić Alior Bank i PZU, które przygotowały „Kredyt TOP MBA” dla studentów dziesięciu najlepszych uczelni z listy publikowanej co roku przez „Financial Times”. Są to: Harvard Business School, Stanford Graduate School of Business, University of Pennsylvania: Wharton, London Business School, Columbia Business School, Insead, Iese Business School, Hong Kong UST Business School, MIT: Sloan, University of Chicago: Booth.

    Więcej w dzisiejszym "Pulsie Biznesu"

    Źródło:
    Przeczytaj w Pulsie Biznesu
    Jest nowa szefowa Google’a w Polsce. Do niedawna pracowała w InPoście
    Tematy
    Firmowe konto i rachunek w euro. Te oferty wyróżniają się na rynku
    Firmowe konto i rachunek w euro. Te oferty wyróżniają się na rynku

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz

    Powiązane: Studia

    Polecane

    Najnowsze

    Popularne

    Ważne linki