REKLAMA

Polski Bus wprowadza rezerwację miejsc

2017-04-07 08:56
publikacja
2017-04-07 08:56

Polski Bus już przygotował wakacyjną ofertę dla swoich pasażerów. Do tej pory można było rezerwować miejsca tylko do końca maja, teraz czas ten został wydłużony do 5 września br. Ponadto rezerwacji podlegają też konkretne miejsca, także premium, co – jak podaje przewoźnik – było długo wyczekiwaną przez pasażerów zmianą.

fot. / / materiały dla mediów


Im szybciej zdecydujemy się na przejazd, tym bilet będzie tańszy. Standardowo ich ceny na wszystkie trasy tradycyjnie rozpoczynają się od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację miejsca, które od teraz każdy może wybrać sam. Oferta ta obejmuje także miejsca premium, co – jak podaje Polski Bus na swojej stronie internetowej – było długo wyczekiwaną przez pasażerów zmianą, a jego wybór wiąże się z dopłatą w wysokości 5 zł.
– Każdego dnia otrzymywaliśmy prośby o wprowadzenie tej usługi do naszej oferty. Jestem przekonany, że dzięki możliwości wyboru miejsca w autokarze podróż będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej komfortowa. A to wszystko w najważniejszym momencie w roku, czyli przed wakacjami – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

W związku z tymi zmianami, trzeba posiadać cały bilet, który przed rozpoczęciem podróży należy okazać kierowcy autobusu. Może być on wydrukowany, jak również wyświetlony na urządzeniu mobilnym. Ponadto firma przygotowała film, na którym udostępnia więcej informacji na temat procesu zakupu biletu z rezerwacją wybranego siedzenia, miejsc premium oraz zasad dotyczących podróży na miejscach numerowanych i udostępniła go na swoim kanale YouTube.
Polski Bus obecny jest na polskim rynku od czerwca 2011 r. i od tamtej pory przewiózł ponad 21 milionów pasażerów. Obsługuje 19 tras, docierając do 26 polskich miast oraz 7 lokalizacji zagranicznych, m.in. Berlin, Wiedeń czy Pragę.

DU

Źródło:
Tematy
Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Teraz z kodem PROSTY masz 0% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego (RRSO 12,68%).

Komentarze (11)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~adf
Zawsze ta nazwa, Polski bus mnie rozwala. Brytyjska firma nie powinna mieć prawa tak się nazywać.
~qcqe
Polski bus wyjatkowy syf i oszust
~Woj
Nie zapomnieli przy tym podnieść cen np. w piątek i niedzielę rezerwacja z nr 1 'tylko' 25 PLN
~ftggf
To i tak niedużo w porównaniu do PKP IC. Nawet gdybym był bogaty to szkoda byłoby mi wydawać np. 150 zł na podróż z Warszawy do Gdańska, jak nawet samochodem i samolotem jest taniej.
~Kamil odpowiada ~ftggf
Widać, że nie jesteś bogaty i pewnie nigdy nie będziesz. Skoro dla Ciebie np 1 godzina oszczędności, nie jest warta tych pieniędzy.

Jak byś pojechał rowerem, to jeszcze więcej byś zaoszczędził :)
~LeonZ
No i co? Prywatna firma to ceny podnosi. Nie chcesz płacić, jedź rowerem.
~JA
Ja nadal widzę na tronie rezerwacje tylko do końca maja.
~ty
to może zejść z tronu i wejść na stronę

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki