REKLAMA

Polski Bus uruchamia nowe połączenia do nadmorskich i górskich kurortów

2017-05-16 08:52
publikacja
2017-05-16 08:52

Polski Bus udostępnił klientom 5 nowych połączeń, które łączą Warszawę z popularnymi wśród Polaków kierunkami wakacyjnymi. Od tej pory bez problemu można będzie podróżować do mazurskich, nadmorskich oraz górskich miast.

fot. / / PolskiBus.com

Pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń, które dowiozą ich do popularnych nadmorskich, górskich oraz mazurskich kurortów: Krynica Morska, Jastrzębia Góra, Karwia, Dębki, Władysławowo, Mielno, Darłowo, Darłówko oraz Giżycko i Mikołajki czy Krynica-Zdrój. Uruchomienie dodatkowych połączeń jest możliwe dzięki kolejnemu etapowi współpracy Polskiego Busa z PKS Polonus. Nowa propozycja przewoźnika obejmuje 21 miast z trzech najbardziej uczęszczanych regionów w sezonie letnim.

Klienci mogą już dokonywać rezerwacji biletów na stronie Polskiego Busa. Można je kupić w cenie od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Należy jednak pamiętać, że najbardziej atrakcyjne ceny wymagają dokonywania rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Przewoźnik stosuje 120-dniową przedsprzedaż, co obecnie pozwala na zakup biletów z terminem realizacji do końca sierpnia 2017 r.

Katarzyna Rostkowska

Źródło:
Tematy
Najlepsze konto dla wymagających Klientów

Najlepsze konto dla wymagających Klientów

Komentarze (20)

dodaj komentarz
~aqa
Ile wam zapłacili za reklamę ? ich strona się zawiesza nie można zrezygnowac z biletu raz kupionego a jak się dzwoni na infolinię polskiego busa to nie dość że płacisz ponad 2 zł za minutę połączenia słuchając muzyki to oni twierdzą że nie mogą odwołać rezerwacji.a odzyskanie pieniędzy graniczy z cudem. Więc nie jest tak różowo jak Ile wam zapłacili za reklamę ? ich strona się zawiesza nie można zrezygnowac z biletu raz kupionego a jak się dzwoni na infolinię polskiego busa to nie dość że płacisz ponad 2 zł za minutę połączenia słuchając muzyki to oni twierdzą że nie mogą odwołać rezerwacji.a odzyskanie pieniędzy graniczy z cudem. Więc nie jest tak różowo jak piszecie.jeden plus autobusy ciche i wygodne.
~Zigi
Szkoda że to nie Szkot zarządza w PL polskim busem tylko polaczek.
~Piotr
Potrzebujemy linie żory gdańsk gdynia
~dgrggd
PolskiBus i tak raczej zamierza wg. mnie pozbyć się biznesu w tym kraju np. poprzez sprzedaż Flixbusowi, ewentualnie będą dla nich podwykonawcą, ale wtedy ceny biletów nie będą się już zaczynały od 2 zł. Swoich własnych kursów firma nie rozwija, sprzedaje autobusy, baza we Wrocławiu ma zostać zlikwidowana, autobusy wykonują coraz PolskiBus i tak raczej zamierza wg. mnie pozbyć się biznesu w tym kraju np. poprzez sprzedaż Flixbusowi, ewentualnie będą dla nich podwykonawcą, ale wtedy ceny biletów nie będą się już zaczynały od 2 zł. Swoich własnych kursów firma nie rozwija, sprzedaje autobusy, baza we Wrocławiu ma zostać zlikwidowana, autobusy wykonują coraz dłuższe obiegi, przez co są rzadziej sprzątane i częściej opóźnione, zlikwidowano podwójne obsady kierowców na kursach, przez co trochę dłuższy czas jazdy niż zaplanowany powoduje obowiązek przerwy dla kierowcy.
~magda
Z tego co zauwazyłam to kierowcy wymieniają się po trasie. I nie mam co do tego wątpliwości. Bilety po złotówce to absurd, wolę, żeby kierowcy zarabiali więcej a promocje moga się zaczynać od 15-19 pln. Flixi jest w porzo.
~dry odpowiada ~magda
Ale np. do Berlina czy Budapesztu kiedyś jeździło po dwóch kierowców. Dla oszczędności rozkłady są ułożone obecnie tak, że np. 30 minut opóźnienia na przyjeździe do Berlina oznacza obowiązek dłuższej przerwy dla kierowcy, przez co opóźniony jest wyjazd powrotny. W mediach były informacje o tym, że kierowca robił półgodzinną przerwę Ale np. do Berlina czy Budapesztu kiedyś jeździło po dwóch kierowców. Dla oszczędności rozkłady są ułożone obecnie tak, że np. 30 minut opóźnienia na przyjeździe do Berlina oznacza obowiązek dłuższej przerwy dla kierowcy, przez co opóźniony jest wyjazd powrotny. W mediach były informacje o tym, że kierowca robił półgodzinną przerwę tuż przed granicą Warszawy (ze względu na tachograf), gdzie kończył kurs.
~tm
A gdzie są kurorty w Polsce:)
~tak
w Egipcie all inclusive dla oszczędnych
~magda
Na całe szczęscie nie ma

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki