REKLAMA
PILNE

Polski Bus przedstawia nowe linie i markę "Gold"

2015-09-14 14:21
publikacja
2015-09-14 14:21
Polski Bus przedstawia nowe linie i markę "Gold"
Polski Bus przedstawia nowe linie i markę "Gold"
/ PolskiBus.com

Polski Bus wprowadza nową markę oraz dodaje do oferty 8 nowych linii i 17 kolejnych miast w swojej siatce połączeń. Przewoźnik zawiezie nas także do Rygi i Tallina.

fot. / / PolskiBus.com

Nowa marka o nazwie PolskiBusGold.com jeździć będzie na trasach Warszawa-Kraków (6 połączeń dziennie) i Warszawa-Wrocław (3 połączenia dziennie). Jej wyróżnikiem ma być przestronne wnętrze autokarów o podwyższonym standardzie oraz wzbogacona oferta cateringowa.

- PolskiBusGold.com jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających pasażerów. Zdecydowaliśmy się na inwestycję wartą ponad 10 000 000 zł, by zrewolucjonizować rynek i odmienić oblicze transportu publicznego w Polsce. Nasza usługa będzie łączyła dobrze znane cechy marki PolskiBus.com z zupełnie nowymi udogodnieniami, takimi jak większa przestrzeń na nogi czy profesjonalna obsługa personelu pokładowego oferująca wzbogaconą propozycję cateringową  – powiedział Sir Brian Souter, prezes zarządu PolskiBus.com.

PolskiBus.com poszerzył też ofertę o 8 nowych linii. Nowe trasy poszerzą dotychczasową siatkę połączeń o 17 nowych miast: Augustów, Biała Podlaska, Elbląg, Kalisz, Łomża, Mława, Ostrów Wielkopolski, Ostrołęka, Płock, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Skarżysko Kamienna, Suwałki, Sandomierz, Sieradz, Tarnobrzeg oraz Włocławek.

fot. / / PolskiBus.com
fot. / / PolskiBus.com
fot. / / PolskiBus.com
fot. / / PolskiBus.com

Wprowadzone zmiany sprawią, że PolskiBus.com będzie przewoził pasażerów już na 26 trasach, docierając do 40 polskich miast i 8 europejskich lokalizacji. Na potrzeby obsługi poszerzonej siatki połączeń w tym roku zakupionych zostało 25 o łącznej wartości ponad 40 000 000 zł.

- Ostatnią z nowości jest przedłużenie już istniejącego połączenia realizowanego w ramach linii P8 Warszawa – Białystok – Wilno. Dzięki temu pasażerowie będą mogli dotrzeć do Rygi oraz Tallinna. To najdłuższe, ale i jedno z najciekawszych połączeń będzie realizowane we współpracy z naszą siostrzaną spółką SuperBus.com z Estonii – dodał Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com.


Nowe trasy PolskiBusGold.com – kursy realizowane będą od 21 września 2015 r.

 • G4 Warszawa – Wrocław, 3 kursy dziennie
 • G6 Warszawa – Kraków, 4 kursy dziennie

Nowe trasy PolskiBus.com – kursy realizowane będą od 1 października 2015 r.

 • P25 Warszawa – Ostrołęka – Łomża – Augustów – Suwałki, 3 kursy dziennie
 • P26 Warszawa – Płock – Włocławek, 7 kursów dziennie
 • P27 Warszawa – Siedlce – Biała Podlaska, 4 kursy dziennie
 • P28 Warszawa – Piotrków Trybunalski – Częstochowa – Opole, 2 kursy dziennie
 • P29 Warszawa – Mława – Ostróda – Elbląg, 3 kursy dziennie
 • P30 Warszawa – Radom – Skarżysko Kamienna – Kielce, 4 kursy dziennie
 • P31 Warszawa – Radom – Ostrowiec Świętokrzyski – Sandomierz – Tarnobrzeg, 3 kursy dziennie
 • P32 Warszawa – Łódź – Sieradz – Kalisz – Ostrów Wielkopolski, 3 kursy dziennie

Nowa linia międzynarodowa PolskiBus.com (we współpracy z SuperBus.com) – kursy realizowane będą od 1 października 2015 r.

 • P8 / B1 Warszawa – Białystok – Wilno – Ryga – Tallinn, 2 kursy dziennie
Źródło:
Tematy
0 zł za prowadzenie konta! Otwórz PKO Konto za Zero >>

0 zł za prowadzenie konta! Otwórz PKO Konto za Zero >>

Komentarze (10)

dodaj komentarz
~Krzychu
Polski Bus Gold, a fotele takie, że zagłówek kończy się poniżej głowy, śmiech na sali. Dziękuję za taką nową jakość podróżowania, zdecydowanie wolę PKP Intercity, nawet starsze, niezmodernizowane wagony są 100x wygodniejsze od tego dziadostwa.
~Podróżny
Polski Bus Gold rusza z nową wersję wzbogaconą ofertą cateringową tylko zapomnieli oddać że personel pokładowy tak nie przyjemny jak na trasie Warszawa -Ostróda-Gdańsk nie będzie kierowcy dadzą sobie radę z cateringwm bez nich będzie miło i komfortowo GOLD
~aak
Ciekawe dlaczego PKP nie potrafi tak zrobić? Byłoby szybciej i bezpieczniej
~Zeno
Polski Bus uzupełnia połaczenia na tych trasach na których PKP i inne koleje i tak nie mają szans. Tory do Płocka nadają się wyłacznie do wożenia cystern 40km/h. Podobnie z trasą na Suwałki i Białystok
~coroner
Czekamy na odpowiedz i blokady dróg przez LEXMID oraz Stowarzyszenia Prywatnego Transportu Samochodowego “BUS”, reprezentujących konkurencyjnych prywatnych przewoźników.
~Ppp
dziwi mnie nieco ta Warszawa-Włocławek. Warto by było wydłużyć ją od razu do Bydgoszczy.
pozdrawiam.
~katowice
dokladnie. Bydgoscz jest totalnie odcieta od swiata.
Nie dojedziesz tam busem ni pociagiem ni samolotem/

a szkoda bo miasto jest super.
~ja odpowiada ~katowice
Szkoda, że nie można by tak odciąć Radomia...

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki