REKLAMA

Polacy chętnie korzystają z cyfrowej rozrywki

2016-07-18 06:21
publikacja
2016-07-18 06:21

Jesteśmy europejskimi liderami pod względem oglądania i słuchania materiałów rozrywkowych na smartfonach, tabletach i smart TV.

fot. / / YAY Foto

W korzystaniu z cyfrowej rozrywki nie można Polski zaliczyć do krajów rozwijających się - wynika z raportu S&P Global Market Intelligence. Jak komentują w raporcie analitycy z SNL Kagan, Polscy konsumenci tak samo chętnie przyswajają sobie korzystanie z urządzeń łączących się z internetem, jak mieszkańcy największych rynków Europy Zachodniej - pisze "Rzeczpospolita".

Z raportu wynika, że aż 83 proc. polskich internautów ma smartfona, 53 proc. - tablet, a 41 proc. - smart TV, a to odsetki porównywalne do odnotowywanych w krajach Europy Zachodniej.

Z danych SNL Kagan wynika, że częściej niż internauci z bardziej rozwiniętych zachodnich rynków słuchamy przez smart TV muzyki i internetowych stacji radiowych oraz oglądamy filmy kupione lub wypożyczone w postaci cyfrowej. (PAP)

mmi/

Źródło:PAP
Tematy
Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki