REKLAMA

Bankowy rozkład jazdy na grudzień 2020 r.

2020-11-27 09:00
publikacja
2020-11-27 09:00
fot. Brian A Jackson / Shutterstock

Od następnego miesiąca niektórzy posiadacze kont będą płacili za rachunek więcej. Z kolei inna grupa klientów otrzyma znacznie niższe odsetki za grudzień na koncie oszczędnościowym. Jak co miesiąc przygotowaliśmy kalendarium z najważniejszymi wydarzeniami nachodzącego miesiąca.

1 grudnia 2020 r. Bank Pekao obniży oprocentowanie na swoich rachunkach lokacyjnych. W przypadku Konta oszczędnościowego stawka spadnie z 0,10 do 0,05 proc. w skali roku, a Konta oszczędnościowego Premium i Konta oszczędnościowego Mój Skarb z 0,20 do 0,10 proc. rocznie.

Tego samego dnia wejdzie w życie nowa tabela opłat i prowizji w Santander Banku Polska, która przynosi kilka zmian. Do najważniejszych z nich należą zmiana opłaty za prowadzenie Konta Jakie Chcę (dla osób od 26. roku życia), zmiana opłaty za prowadzenie Konta walutowego, zmiana opłaty za korzystanie z karty debetowej do Konta Jakie Chcę, zniesienie opłaty za funkcję wielowalutową, a także zmiana sposobu naliczania opłaty za obsługę karty kredytowej. Czytaj więcej: Santander Bank Polska podnosi opłaty.

4 grudnia br. zmiany dotkną klientów BGŻOptima. Osoby, które posiadają w tym banku aktywne produkty, od tego dnia będą logowały się nie do systemu Pl@net, który zostanie wyłączony, a do systemu GOoptima. Czytaj więcej: BGŻOptima zmienia się w GOoptima.

29 grudnia br. cennik zmieni ING Bank Śląski. Od tego dnia stawka za korzystanie z Konta z Lwem Premium będzie nieco wyższa. Zmianie ulegną również opłaty za m.in. operacje gotówkowe w oddziale. Czytaj więcej: ING Bank Śląski podnosi opłaty.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na grudzień 2020 r.

Monika Dekrewicz

Źródło:
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zmiany w bankach

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki