Wydawać się może, iż w temacie podkładek pod myszy oraz samych myszy wszystko już było. Ale producenci nie powiedzieli jeszcze ostatniego zdania.
Interesujący gadżet pojawił się w ofercie sklepu iwantoneofthose.com. Podkładka pod mysz pełniąca zarazem funkcję podręcznego notatnika to rzecz, która może się nam naprawdę przydać. Wprawdzie podczas pracy przy komputerze większość nagłych pomysłów jesteśmy w stanie zapisać w specjalnym pliku, ale zdarzają się momenty- na przykład podczas rozmowy przez telefon- kiedy kartka papieru i ołówek są nam nagle niezbędnie potrzebne.

Podkładka- jak zapewnia producent- sprawdza się w przypadku każdego rodzaju myszy, zarówno tych tradycyjnych jak i optycznych. Na podkładce możemy pisać za pomocą dołączonego rysika, albo zwyczajnie, palcem. Aby wyczyścić zapiski wystarczy unieść wierzchnią warstwę podkładki.
Cudo to dostępne jest w cenie 15 funtów.

źródło: Iwantoneofthose.com


























































