REKLAMA

Płock: ZUS szkoli młodzież z OHP

2010-07-05 12:03
publikacja
2010-07-05 12:03
O merytoryczne wsparcie realizowanego programu zwróciło się do ciechanowskiej jednostki ZUS Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie.

Szkolenie organizowane przez Centrum w dniach 6-7 lipca 2010 r. pod hasłem "Młody - przedsiębiorczy" ma na celu wyposażenie młodzieży w podstawową wiedzę, niezbędną do uruchomienia własnej działalności, co uzasadnia zakres tematyczny szkolenia: podmiot gospodarczy jako płatnik składek na ubezpieczenie społeczne.

- Nasza dotychczasowa współpraca z Pana instytucją w zakresie promocji przedsiębiorczości zyskała duże uznanie wśród realizowanych szkoleń - pisze w piśmie skierowanym do Stefana Królewieckiego Kierownika Inspektoratu ZUS w Ciechanowie Aniela Daniszewska, organizator szkolenia.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie jako instytucja rynku pracy zadania na rzecz młodzieży realizuje nieodpłatnie.

Także nieodpłatnie szkolenie z zakresu ubezpieczeń poprowadzi Wiesława Petrykowska Kierownik Wydziału Obsługi Klientów ciechanowskiej jednostki.


Barbara Smardzewska-Czmiel
Rzecznik Prasowy
Oddziału ZUS w Płocku

Źródło:
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki