REKLAMA

Play obniża stawki połączeń na Białoruś

2020-08-31 11:20
publikacja
2020-08-31 11:20
fot. Włodzimiesz Wasyluk / FORUM

Operator telefonii komórkowej Play obniża ceny połączeń na Białoruś. Do 15 września połączenia na białoruskie numery stacjonarne i komórkowe tanieją do 1 zł brutto za minutę - poinformowała w poniedziałek firma.

Jak podkreślił Play, obniżka ma związek z obecną sytuacją na Białorusi. „Play zdecydował się na ten krok, aby ułatwić kontakt Białorusinom przebywającym w Polsce z ich rodzinami i bliskimi na Białorusi. (…) Decyzja ta to odpowiedź na docierające do operatora informacje i apele, dotyczące utrudnień oraz ograniczeń w działaniu usług telekomunikacyjnych na Białorusi” - poinformowała firma.

Stawka za połączenia w ramach promocji wyniesie 1 zł brutto. Regularne stawki w obecnych ofertach abonamentowych są ponad dwukrotnie wyższe - podkreślił Play. Rozwiązanie nie wymaga dodatkowej aktywacji po stronie użytkownika i będzie działać automatycznie we wszystkich ofertach sieci Play.

Obniżka rusza 31 sierpnia i potrwa do 15 września. Operator dopuszcza możliwość wydłużenia tego okresu, jeśli trudna sytuacja komunikacyjna związana z wydarzeniami na terenie Białorusi będzie się przedłużać.

Obniżka obejmuje wszystkie połączenia wykonywane z telefonów komórkowych w sieci Play na białoruskie numery stacjonarne i komórkowe. Nowe stawki za połączenia międzynarodowe na Białoruś dotyczą wszystkich klientów sieci - zarówno klientów ofert abonamentowych indywidualnych, jak i biznesowych, a także klientów ofert na kart.

Wcześniej ceny połączeń na Białoruś obniżyli inni działający w Polsce operatorzy: Orange i Plus.(PAP)

wkr/ amac/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Białoruś

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki