REKLAMA

Platyna jest najdroższa od 6 lat [Wykres tygodnia]

Krzysztof Kolany2021-02-12 14:45główny analityk Bankier.pl
publikacja
2021-02-12 14:45
fot. Phawat / Shutterstock

W najnowszym wykresie tygodnia przyjrzymy się notowaniom platyny, ponieważ tylko w ciągu ostatnich kilku dni kurs tego szlachetnego poszedł w górę o przeszło 11 proc., w czwartek osiągając najwyższy poziom od stycznia 2015 roku - mówi Krzysztof Kolany, główny analityk Bankier.pl.

Źródło:
Krzysztof Kolany
Krzysztof Kolany
główny analityk Bankier.pl

Analityk rynków finansowych i gospodarki. W zakresie jego zainteresowań leżą zarówno Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, jak i rynki zagraniczne: Nowy Jork, Londyn i Frankfurt. Specjalizuje się w rynkach metali szlachetnych oraz monitoruje politykę najważniejszych banków centralnych. Analizuje wpływ sytuacji gospodarczej na notowania akcji, kursy par walutowych i ceny surowców. Jest trzykrotnym laureatem organizowanego przez NBP prestiżowego konkursu im. W. Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych w kategoriach dziennikarstwo internetowe (2010) oraz polityka pieniężna i stabilność finansowa (2018 i 2019). Otrzymał także tytuł Herosa Rynku Kapitałowego 2016 przyznawany przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Tel.: 697 660 684

Tematy
Frankowiczu! Odzyskaj swoje pieniądze!

Frankowiczu! Odzyskaj swoje pieniądze!

Skuteczna pomoc, bez względu na to kiedy została zawarta Twoja umowa kredytu frankowego z bankiem.

Komentarze (2)

dodaj komentarz
sel
Najważniejsze ,że tańsza o połowę niż 40 lat termu , a dolarów już jest ze 100 razy więcej. to jak za darmo. ..
znawca_wszystkiego
Gdyby nie gigantyczne pozycje krótkie, których celem jest bankructwo i przejęcie kopalni platyny w RPA to platyna by już kosztowała z 10-15 000$. To jakaś paranoja, że platyna przez 10 lat orała doły, podczas gdy inne metale, surowce i inflacja szły w kosmos. Ale nic nie może w nieskończoność spadać, na platynie może Gdyby nie gigantyczne pozycje krótkie, których celem jest bankructwo i przejęcie kopalni platyny w RPA to platyna by już kosztowała z 10-15 000$. To jakaś paranoja, że platyna przez 10 lat orała doły, podczas gdy inne metale, surowce i inflacja szły w kosmos. Ale nic nie może w nieskończoność spadać, na platynie może być wystrzał jak na rodzie.

Powiązane: Wykresy tygodnia

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki