REKLAMA

„Płacę z Alior Bankiem” w serwisie Platnosci.pl

2011-05-17 08:30
publikacja
2011-05-17 08:30
12 maja 2011r. Alior Bank dołączył do grona Partnerów spółki PayU SA, właściciela serwisu Platnosci.pl. Teraz, dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy Alior Bankiem a największym polskim agregatorem płatności - PAYU SA, klienci banku otrzymali możliwość dokonywania płatności on-line za zakupy w Internecie.

Wdrożenie usługi „Płacę z Alior Bankiem” w PayU pozwala posiadaczom rachunków w Alior Banku w ciągu kilkunastu sekund dokonać płatności w tysiącach sklepów i serwisów internetowych korzystających z serwisu Platnosci.pl. Informacja o poprawnym rozliczeniu płatności dociera do sprzedawcy dzięki temu o wiele szybciej, niż w przypadku standardowego przelewu a sam proces jest o wiele prostszy w realizacji dla płacącego.

Nawiązanie relacji biznesowych umożliwia klientom Alior Banku przekazywanie środków na rzecz sklepu czy serwisu internetowego w sposób bezpieczny i szybki. Dzięki wykorzystaniu serwisu Platnosci.pl nie ma potrzeby ręcznego wprowadzania danych, niezbędnych do dokonania płatności, ponieważ są one uzupełniane w formularzu automatycznie. Każda płatność zawiera w sobie także mechanizm potwierdzenia pojedynczej transakcji. Wszystko to razem daje klientom wygodne i bezpieczne narzędzie do finalizowania zakupów internetowych - mówi Marcin Jabłoński, Członek Zarządu spółki PayU SA.
Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki