REKLAMA

"Płać z ING" w Platnosci.pl i Allegro

2010-10-11 09:00
publikacja
2010-10-11 09:00

Posiadacze rachunków w ING Banku Śląskim od 28 września mogą dokonać szybkiej płatności on-line korzystając z systemu Platnosci.pl i Płacę z Allegro.


Klienci robiący zakupy na Allegro i w sklepach współpracujących z serwisem Platnosci.pl mogą płacić za zakupione produkty m.in. za pośrednictwem szybkich e-przelewów. Teraz dzięki współpracy nawiązanej pomiędzy ING Bankiem Śląskim a PayU S.A., agregatorem płatności elektronicznych, dokonanie płatności za zakupy w sieci jest dla klientów ING prostsze, zabiera dużo mniej czasu i wymaga mniejszej liczby formalności. Informacja o dokonaniu zapłaty za towar trafia do sklepu czy Sprzedawcy szybciej niż w przypadku standardowego przelewu, dzięki czemu Klienci mogą m.in. szybciej otrzymać zamówiony towar.


- Witamy ING Bank Śląski jako naszego nowego partnera biznesowego, ciesząc się że możemy wspólnie pracować na rzecz rozwoju e-commerce w Polsce - mówi Marcin Jabłoński, członek zarządu PayU S.A. – Efekt nawiązanej współpracy – „Płać z ING” - to bezpieczne i wygodne rozwiązanie pozwalające na przekazanie środków na rzecz sklepu czy serwisu internetowego w ciągu kilku minut. Wykonanie takiego e-przelewu wymaga wprowadzania mniejszej ilości danych i jest znacznie szybszy w porównaniu do płatności kartą. Nie ma konieczności ręcznego wypełniania formularzy, każda płatność zawiera w sobie także mechanizm każdorazowego potwierdzenia pojedynczej transakcji – tłumaczy Jabłoński. - Wszystko to razem daje nam wygodne, intuicyjne i bardzo bezpieczne narzędzie do finalizowania zakupów internetowych, niezależnie od tego, czy mówimy o platformie transakcyjnej Płacę z Allegro, czy o sklepach korzystających z Platnosci.pl– mówi Marcin Jabłoński./ Platnosci.pl
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki