REKLAMA
Tour de spółki

Pepees ma list intencyjny z Daesang ws. potencjalnej współpracy

2020-02-25 12:18
publikacja
2020-02-25 12:18
fot. Tomasz Ras / Puls Biznesu

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego Pepees podpisało z koreańskim koncernem Daesang Corporation list intencyjny na temat współpracy w zakresie produkcji modyfikatów skrobi ziemniaczanej i innych pochodnych skrobi - podała spółka w komunikacie.

Jak podano, strony zobowiązały się do kontynuowania negocjacji dotyczących współpracy w zakresie produkcji oraz do opracowania i uzgodnienia odpowiedniej dokumentacji.

Przedmiotem rozmów będzie również zakres niezbędnych badań i inwestycji.

W komunikacie podano, że w listopadzie Pepees przesłał do Deasang projekt listu intencyjnego odnoszącego się do prowadzenia rozmów dotyczących współpracy, a nawiązanie współpracy ma na celu realizację celów strategicznych spółki oraz poszerzenie rynków docelowych i oferty produktowej, w tym modyfikatów.

Deasang jest największym koreańskim producentem produktów spożywczych. Oprócz Korei, Daesang posiada swoje fabryki w Indonezji i Wietnamie oraz przedstawicielstwa handlowe w Europie, Stanach Zjednoczonych, Chinach i na innych rynkach azjatyckich. Daesang jest spółką giełdową notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Seulu. (PAP Biznes)

doa/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki