REKLAMA

POLSKIE JADŁO S.A.: Uchwały podjęte przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy w dniu 08.03.2013 r.

2013-03-08 09:47
publikacja
2013-03-08 09:47
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 13 / 2013
Data sporządzenia: 2013-03-08
Skrócona nazwa emitenta
POLSKIE JADŁO S.A.
Temat
Uchwały podjęte przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy w dniu 08.03.2013 r.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Emitent zawiadamia, iż Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki Polskie Jadło S.A. w upadłości likwidacyjnej przyjęło w dniu 08 marca 2013 roku następujące uchwały:

"Uchwała nr 1
Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia
Spółki POLSKIE JADŁO S.A.
w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Krakowie
z dnia 8 marca 2013 roku
w sprawie wyboru Przewodniczącego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia
§ 1
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie dokonało wyboru Przewodniczącego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia w osobie Krzysztofa Atłasiewicza.
§ 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem jej podjęcia.".
W głosowaniu tajnym: z 3.977.341 akcji stanowiących 8,51 % kapitału zakładowego, oddano ważnych głosów 7.596.137, w tym głosów za oddano 7.596.137, a głosów wstrzymujących się i przeciw nie było. Sprzeciwów nie zgłoszono. W głosowaniu tajnym wybrano na Przewodniczącego Zgromadzenia Krzysztofa Atłasiewicza.

"Uchwała nr 2
Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia
Spółki POLSKIE JADŁO S.A.
w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Krakowie
z dnia 8 marca 2013 roku
w sprawie przyjęcia porządku obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia
§1
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie postanawia przyjąć porządek obrad w brzmieniu ogłoszonym raportem bieżącym nr 4/2013 z dnia 29 stycznia 2013 roku.
§ 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem jej podjęcia.".
W głosowaniu jawnym: z 3.977.341 akcji stanowiących 8,51 % kapitału zakładowego, oddano ważnych głosów 7.596.137, głosów za oddano 7.596.137, a wstrzymujących się głosów było, a głosów przeciw nie było. Sprzeciwów nie zgłoszono. Przewodniczący Zgromadzenia stwierdził, że uchwała nr 2 została przyjęta.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2013-03-08 Janusz Głowacki Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Miejski model Ford Puma. Trwa wyjątkowa wyprzedaż

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki