REKLAMA

POL-MOT WARFAMA S.A.: Zmiana nazwy Emitenta z POL-MOT Warfama S.A. na URSUS S.A.

2012-06-04 13:05
publikacja
2012-06-04 13:05
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
Statut_URSUS_S_A.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)
Zmiany_Statutu_Spolki.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 14 / 2012
Data sporządzenia: 2012-06-04
Skrócona nazwa emitenta
POL-MOT WARFAMA S.A.
Temat
Zmiana nazwy Emitenta z POL-MOT Warfama S.A. na URSUS S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 4 czerwca 2012 roku powziął informację iż Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego postanowieniem z dnia 1 czerwca 2012 roku zarejestrował w Rejestrze Przedsiębiorców KRS zmiany Statutu Spółki, w tym zmianę firmy spółki z dotychczasowej POL-MOT Warfama S.A. na nową URSUS S.A., dokonane uchwałą nr 22 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 30 maja 2012 roku.

Zmiana nazwy Spółki stanowi kolejny krok w rozwoju najsilniejszej marki na rynku polskim w branży rolniczej wzbogacając ją o znaczny polski kapitał i znakomitą europejską jakość produktów. Emitent jest godnym kontynuatorem tradycji prawie 120-letniej marki i zapewni jej stały rozwój obecnie i w przyszłości.
Trzy ubiegłoroczne umowy zakupu marki URSUS oraz dokonana zmiana nazwy potwierdzają, iż strategia zarządu Emitenta jest realizowana konsekwentnie i przynosi wymierne korzyści wszystkich akcjonariuszom Spółki. Do niedawna POL-MOT Warfama S.A. a obecnie URSUS S.A. w szybkim tempie zbliża się do osiągnięcia pozycji lidera w branży sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych w Polsce, a także stale zwiększa swój udział na rynkach zagranicznych. Produkty Emitenta, dziś już URSUS S.A., odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom wszystkich pokoleń rolników, łącząc znakomitą tradycję, nowoczesność i wysoką jakość.

W związku ze zmianą firmy Zarząd Emitenta niezwłocznie wystąpi do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. o dokonanie zmiany nazwy, pod jaką są notowane akcje Emitenta.

W załączeniu emitent przekazuje tekst jednolity Statutu uwzględniający dokonane zmiany oraz dokument zawierający wyszczególnienie zmian dokonanych w Statucie.


Załączniki
Plik Opis
Statut URSUS S A.pdf Statut URSUS S A.pdf załącznik nr 1
Zmiany Statutu Spółki.pdf Zmiany Statutu Spółki.pdf załącznik nr 2

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2012-06-04 Adam Dobieliński Prezes Zarządu
2012-06-04 Karol Zarajczyk Wiceprezes Zarządu
2012-06-04 Jan Wielgus Członek Zarządu
2012-06-04 Wojciech Zachorowski Członek Zarządu
2012-06-04 Marcin Matusewicz Prokurent
2012-06-04 Agnieszka Wiśniewska Prokurent
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~obserwer s-k
URSUS oto cała szajka złodziejska < Adam Dobieliński prezes < Karol Zarajczyk Wiceprezes Zarządu < Jan Wielgus Członek Zarządu < Wojciech Zachorowski Członek Zarządu < Tadeusz Ustyniuk Członek Zarządu < Agnieszka Wiśniewska Prokurent < Marcin Matusewicz>?? w/w wymienieni URSUS oto cała szajka złodziejska < Adam Dobieliński prezes < Karol Zarajczyk Wiceprezes Zarządu < Jan Wielgus Członek Zarządu < Wojciech Zachorowski Członek Zarządu < Tadeusz Ustyniuk Członek Zarządu < Agnieszka Wiśniewska Prokurent < Marcin Matusewicz>?? w/w wymienieni nie powinni pełnić tych stanowisk zapewne lepiej by się sprawdziły jako straż zakładu lub do sprzątania zakładu to przynajmniej by nic nie mogli ukraść bo jak inaczej myśleć gdy się przechwalali ze URSUS Najlepszy to tak jak z chłopskiej krwi zostanie Magistrem jak był plewami karmiony i studia owsem opłacane profesorów to jest na 100% pewne ze cała ekipa zarządu powinna być zbadana przez dobrych lekarzy- -specjalistów bo cała ekipa zarządza giełdą na wariackich papierach

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki