1,0000 zł
14,94% 0,1300 zł
PlastPack Company SA (PPC)

Złożenie do KNF wniosku o udzielenie zezwolenia na przywrócenie akcjom formy dokumentu (zniesienie dematerializacji akcji).

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załącznikĂłw:
Informacje_o_zdematerializowanych_akcjach_PlastPack_Company_SA.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 19 / 2016
Data sporządzenia: 2016-08-30
Skrócona nazwa emitenta
PLASTPACK COMPANY S.A.
Temat
Złożenie do KNF wniosku o udzielenie zezwolenia na przywrócenie akcjom formy dokumentu (zniesienie dematerializacji akcji).
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki PlastPack Company S.A. (Spółka, Emitent) informuje, że w dniu 30 sierpnia 2016 r. Spółka wystąpiła do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) z wnioskiem o udzielenie zezwolenia na przywrócenie akcjom formy dokumentu (zniesienie dematerializacji akcji) (Wniosek) w związku z wycofaniem z obrotu na rynku regulowanym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej akcji spółki publicznej dopuszczonych do tego obrotu.

Informacje o uchwale ws. zniesienia dematerializacji akcji
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PlastPack Company S.A., które odbyło się w dniu 23.08.2016 r., zostało przeprowadzone w trybie art. 405 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych, tj. bez formalnego zwołania przy udziale dwóch akcjonariuszy PlastPack Company S.A. – spółki pod firmą WMA A01 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pruszkowie oraz Władysława Aleksandra Kraska, reprezentujących łączenie 100% kapitału zakładowego.

W trakcie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia PlastPack Company S.A. odbywającego się w dniu 23.08.2016 r. powzięto jednogłośnie uchwałę nr 4 w sprawie zniesienia dematerializacji akcji PlastPack Company S.A. z siedzibą w Warszawie oraz wycofania ich z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, tj. „za” przedmiotową uchwałą oddano 11.444.989 głosów z takiej samej ilości akcji PlastPack Company S.A. stanowiących

Informacja w przedmiocie przekazania do publicznej wiadomości treści uchwały w sprawie zniesienia dematerializacji akcji została podana Raportem bieżącym w dniu 23.08.2016 r. o numerze 20/2016 wraz z załącznikiem pod tytułem: „Uchwała podjęta przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PlastPack Company S.A. w dniu 23.08.2016 r.”

Informacje o zdematerializowanych akcjach, objętych wyżej opisanym wnioskiem zostały wskazane w załączniku do niniejszego raportu.

Emitent podaje powyższe informacje do wiadomości publicznej ze względu na fakt, iż w jego ocenie mają one znaczący wpływ na działalność Emitenta
Załączniki
Plik Opis
Informacje o zdematerializowanych akcjach PlastPack Company SA.pdfInformacje o zdematerializowanych akcjach PlastPack Company SA.pdf

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2016-08-30 Władysław Kraska Prezes Zarządu
2016-08-30 Andrzej Krakówka Wiceprezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

Brak wydarzeń
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.