REKLAMA

Orlen przesuwa termin publikacji raportu za IV kwartał

2023-01-26 18:06
publikacja
2023-01-26 18:06

PKN Orlen przesuwa terminu publikacji raportu za IV kwartał 2022 roku na 24 lutego - podał Orlen w komunikacie. Publikacja raportu miała nastąpić 9 lutego. (PAP Biznes)

Orlen przesuwa termin publikacji raportu za IV kwartał
Orlen przesuwa termin publikacji raportu za IV kwartał
fot. Mateusz Szymański / / Shutterstock

seb/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Konto firmowe z premią do 2000 zł od Banku Millennium + 400 zł od Bankier.pl

Konto firmowe z premią do 2000 zł od Banku Millennium + 400 zł od Bankier.pl

Komentarze (6)

dodaj komentarz
akrystian
Zyski tak ogromne, że boją się pokazać. Akcje są zbierane są od dawna tu będzie powtórka z PKO BP, czy Azotów.

Dziki kraj. W USA by już w pierdlach siedzieli za te szopki jakie się u nas wyprawia na GPW.
obserwator62
Zastanawiają się, na ile miliardów "zrobić" odpisy.
jarekzbyszek
Ten raport będzie się nadawał na rozpałkę do kominka. Zafałszują wszystko. Polska to jednak republika bananowa z pazernym monopolistą, który bezkarnie drenuje kraj.
wars
Obajtek musi podrasować wynik za IV kw czylli ukryc jak okradał Polki i Polaków, Orlen zrobi darowizne dla Radio Ma Ryja, albo wyplaci nagrody pracownikom
kaczyslaw_
Muszą pokombinować jak zatuszować to ile zdarli z Polaków.
men24a
Dokładnie, jak raport się przesuwa to wyniki są poniżej oczekiwań (hymm bo kradną?). A dlaczego zyski będą niższe, ano dlatego że PiS zwiększa podatki aby już nie raziły suwerena że Obajtek zdziera. Przychody za 2022r będą z 170 mld zł i jak to Kaczyński mówił za Tuska większość to są podatki i trzeba mieć odwagę żeby je obniżyć Dokładnie, jak raport się przesuwa to wyniki są poniżej oczekiwań (hymm bo kradną?). A dlaczego zyski będą niższe, ano dlatego że PiS zwiększa podatki aby już nie raziły suwerena że Obajtek zdziera. Przychody za 2022r będą z 170 mld zł i jak to Kaczyński mówił za Tuska większość to są podatki i trzeba mieć odwagę żeby je obniżyć a jeszcze dochodzą bajońskie zyski a będą nie małe, pytanie czy przekroczą 20 mld netto !!! + podatki z 90 mld zł i mamy czarodziejów z PiS.
Od 1 stycznia 2023 r. wzrosną akcyza i opłata paliwowa (odpowiednio o ok. 14 gr/l benzyny i o 10 gr/l diesla), a stawka podatku VAT powróci do poziomu sprzed tarczy antyinflacyjnej - 23 proc. z 8 proc

Powiązane: Prognozy i wyniki finansowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki