REKLAMA

Orphee podpisało list intencyjny w sprawie zbycia udziałów Diesse

2018-09-28 15:56
publikacja
2018-09-28 15:56
YAY Foto

Orphee podpisało list intencyjny z zainteresowanym podmiotem w sprawie zbycia całego pakietu posiadanych udziałów w Diesse Diagnostica Senese - poinformowała spółka w komunikacie.

Jak podało Orphee, potencjalny nabywca przeprowadzi proces badania Diesse (due diligence), w następstwie którego podjęte zostaną decyzje co do zawarcia lub niezawarcia transakcji sprzedaży udziałów oraz przygotowane zostaną dokumenty transakcyjne.

"List intencyjny przyznaje potencjalnemu nabywcy wyłączność na prowadzenie badania i negocjacji nabycia udziałów Diesse od dnia podpisania listu intencyjnego do końca okresu sześciu tygodni liczonych od rozpoczęcia procesu due diligence" - napisano.

Orphee podało, że jeśli po tym okresie potencjalny nabywca potwierdzi warunki transakcji uzgodnione w liście intencyjnym, wyłączność zostanie przedłużona do 15 stycznia 2019 r.

"Podpisanie listu intencyjnego jest początkiem procesu, w wyniku którego, w przypadku pozytywnego jego zakończenia, może dojść do transakcji zbycia posiadanych przez Orphee udziałów Diesse, jednakże przyszły przebieg procesu przygotowania transakcji nie gwarantuje dojścia transakcji do skutku" - napisano.

Orphee ma 45 proc. udziałów w kapitale Diesse Diagnostica Senese, dających 50 proc. głosów na WZ.(PAP Biznes)

owi/ gor/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki