REKLAMA
PIT 2023

Okazja goni okazję. BNP Paribas startuje z kolejną promocją konta osobistego

Monika Dekrewicz2023-11-23 10:01analityczka Bankier.pl
publikacja
2023-11-23 10:01

BNP Paribas Bank Polska nie zwalnia tempa i startuje z kolejną okazją dla zainteresowanych założeniem konta osobistego. Niedawno pisaliśmy o dwóch innych okazjach, w których do zdobycia było 425 zł i 550 zł. Tym razem bank przygotował nagrodę, która mieści się w podobnym pułapie.

Okazja goni okazję. BNP Paribas startuje z kolejną promocją konta osobistego
Okazja goni okazję. BNP Paribas startuje z kolejną promocją konta osobistego
fot. Ground Picture / / Shutterstock

„Daj się porwać okazji” to najnowsza promocja BNP Paribas Banku Polska. Tym razem nagroda została podzielona na dwie części – przelewem można otrzymać 300 zł, natomiast pozostała część bonusu jest „wypłacana” w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile. Osoby, które się zarejestrują w promocji, będą musiały spełnić dodatkowe warunki.

Podatkowy rozkład jazdy i wskaźniki kadrowo-płacowe na 2024. Ściąga dla przedsiębiorcy

Podatkowy rozkład jazdy i wskaźniki kadrowo-płacowe na 2024. Ściąga dla przedsiębiorcy

Od stycznia 2024 r. zmieniły się wskaźniki kadrowo-płacowe. Prezentujemy najważniejsze zmiany. I zachęcamy do pobrania pliku pdf. Pobierz e-book bezpłatnie lub kup za 20 zł.

Masz pytanie? Napisz na marketing@bankier.pl

Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Podaj kod w formacie xx-xxx!
Pole wypełnione niepoprawnie!

Ile można zyskać na promocji konta?

Podział na nagrody wygląda w tej promocji następująco:

 • 50 zł – pierwsza nagroda (za rejestrację i aktywację karty),
 • 125 zł – druga nagroda (za aktywność),
 • 125 zł – trzecia nagroda (za aktywność),
 • 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartości 200 zł – nagroda dodatkowa (za aktywność).

Jak zdobyć nagrodę od BNP Paribas?

Status klienta: Niezmiennie promocje BNP Paribas Banku Polska są kierowane do nowych klientów tego banku. Tradycyjnie w BNP Paribas oznacza to osobę, która przez ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w tym banku i nie jest stroną umowy ramowej.

Reklama

Rejestracja i otwarcie konta: Wszystkie promocje ROR-ów w BNP Paribas Banku Polska mają dość oryginalny sposób wzięcia udziału w promocji. W pierwszej kolejności trzeba zgłosić się do promocji korzystając z TEGO linka (promocja zakończona, porównaj inne oferty kont osobistych) kierującego do specjalnej strony internetowej. Później – otworzyć konto korzystając z kolejnego linka, którego tym razem znajdziemy w mailu z potwierdzeniem udziału w promocji. Uwaga! Nie można zapomnieć o wypełnieniu odpowiednich oświadczeń w trakcie dokonywania rejestracji. W tym miejscu pojawia się pierwsza ważna data – 10 grudnia 2023 r. Do tego dnia należy wysłać zgłoszenie lub do momentu wyczerpania puli rejestracji, która w przypadku tej oferty wynosi 3000 rejestracji.

Warunki dodatkowe: Każda nagroda jest związana z konkretnymi warunkami dodatkowymi. Wszystkie z nich znajdziecie w tabeli poniżej.

Promocja BNP Paribas Banku Polska „Daj się porwać okazji” – warunki dotyczące nagród

Nagroda

Warunki

Termin wykonania

50 zł – pierwsza nagroda

 • rejestracja w promocji, założenie konta osobistego,
 • aktywowanie karty debetowej

do 31 grudnia 2023 r.

16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile – nagroda dodatkowa

 • zarejestrowanie karty w programie Bezcenne Chwile
 • wykonanie min. 5 transakcji XPay* na łącznie min. 500 zł w ciągu 30 dni od rejestracji karty w programie

do 31 grudnia 2023 r.

125 zł – druga nagroda

 • spełnienie warunków pierwszej nagrody,
 • otrzymanie wpływów na konto na kwotę min. 1000 zł łącznie,
 • wykonanie min. 4 transakcji kartą na min. 25 zł każda,
 • wykonanie przelewu na min. 200 zł

1 – 31 stycznia 2024 r.

125 zł – trzecia nagroda

 • spełnienie warunków drugiej nagrody,
 • otrzymanie wpływów na konto na kwotę min. 1000 zł łącznie,
 • wykonanie min. 4 transakcji kartą na min. 25 zł każda,
 • wykonanie przelewu na min. 200 zł

1 – 29 lutego 2024 r.

*Transakcje XPay to płatności bezgotówkowe wykonane za pomocą kart podpiętych do portfela płatniczego

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie regulaminu promocji „Daj się porwać okazji” w BNP Paribas Banku Polska

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Nagrody nie pojawią się na koncie z zaskoczenia, a cały proces wypłat został już rozpisany przez bank w promocji. I tak:

 • pierwsza nagroda (50 zł) – jeśli zrealizowałeś warunki pierwszej nagrody, e-maila z taką informacją otrzymasz do 19 stycznia 2024 r.  Zaloguj się przez specjalny link wysłany w wiadomości e-mail do 26 stycznia i podaj numer konta do wypłaty. Ten warunek trzeba spełnić tylko w przypadku pierwszej nagrody. Do końca miesiąca środki wpłyną na podany numer konta,
 • druga nagroda (125 zł) – informację o drugiej nagrodzie otrzymasz do 26 lutego. Środki powinny być wypłacone do końca tego samego miesiąca,
 • trzecia nagroda (125 zł) – informacja na e-maila do 26 marca, środki do końca marca 2024 r.,
 • nagroda dodatkowa (16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile) – nagroda trafi do klienta w ciągu 30 dni od dnia spełnienia warunków.

Jakie są plusy i minusy promocji?

+ krótka karencja dla byłych klientów – BNP Paribas Bank Polska jest jednym z niewielu banków, które nie tylko pozwalają byłym posiadaczom konta osobistego na ponowne skorzystanie z premii, ale również stosują wyjątkowo krótką karencję – wystarczy 12 miesięcy przerwy, aby ponownie zarobić na promocji BNP Paribas,

+ szybka wypłata środków – środki trafią na konto klienta już następnego miesiąca po spełnieniu warunków. Oznacza to, że do końca pierwszego kwartału można cieszyć się nagrodą,

+ możliwość spełnienia warunków jednego dnia – warunki nie są zbyt skomplikowane. Ich spełnienie w styczniu i lutym jest możliwe nawet jednego dnia – wystarczy przelać środki z innego własnego konta w innym banku, zlecić przelew i wykonać kilka płatności kartą na min. 25 zł np. w sklepie.

- nieco bardziej skomplikowany proces rejestracji – w przypadku promocji BNP Paribas Banku Polska trzeba pamiętać o kolejności spełnienia warunków: rejestracja – założenie konta przez link – aktywacja karty – podanie numeru konta po informacji o uzyskaniu pierwszej premii. Warto zapisać sobie w kalendarzu lub na kartce najważniejsze kroki, aby nie zapomnieć o żadnym szczególe.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

 • Promocja obejmuje Konto Otwarte na Ciebie, którego prowadzenie jest bezpłatne. Aby skorzystać z promocji, należy dobrać do konta kartę debetową. Do wyboru są trzy karty – Karta Otwarta na Dzisiaj (opłata od 0 zł do 7 zł miesięcznie. 0 zł obowiązuje przy wykonaniu minimum 3 transakcji, zalogowaniu się do bankowości elektronicznej i wyrażeniu zgód marketingowych lub jeśli klient nie ukończył 26 lat; 2 zł jeśli klient wykona transakcje, ale zapomni o pozostałych warunkach; 7 zł w pozostałych przypadkach), Karta Otwarta na eŚwiat (opłata od 6 do 8 zł miesięcznie, karta z ubezpieczeniem Cyber Pomoc) lub Karta Otwarta na Świat (opłata od 10 do 12 zł miesięcznie, karta z darmowymi bankomatami, brakiem opłat za przewalutowanie i korzystnymi kursami walutowymi, ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży” w cenie). Aby nie płacić za kartę, wybierz jej najtańszy wariant i pamiętaj o spełnieniu wszystkich wymogów. Wówczas Twoja premia nie zostanie pomniejszona o dodatkowe opłaty.
 • BNP Paribas Bank Polska to jeden z banków, który oferuje wszystkie najpopularniejsze formy płatności: Apple Pay, Blik, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, SwatchPAY! oraz Xiaomi Pay.
 • Regulamin promocji „Daj się porwać okazji” jest dostępny TUTAJ.
 • Regulamin promocji „Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas” dotyczącej punktów w programie Bezcenne Chwile dostępny jest TUTAJ.

Promocja zakończona, porównaj inne oferty kont osobistych» 

"Prześwietlamy promocje" to autorska seria artykułów, w której redaktorzy Bankier.pl podpowiadają, jak zarabiać na kontach bankowych. Analizujemy najnowsze oferty, wyjaśniamy kruczki i podpowiadamy, jak najłatwiej sięgnąć po nagrodę.

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityczka Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 9,83%)

Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 9,83%)

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki