REKLAMA

Odpowiedzialny biznes dla MŚP

2015-11-25 09:21
publikacja
2015-11-25 09:21

SZLACHETNA PACZKA połączyła małe i średnie przedsiębiorstwa. CSR tylko dla największych? Ależ skąd!

Odpowiedzialny biznes i zaangażowanie społeczne to pojęcia, którymi do tej pory operowały głównie największe korporacje. SZLACHETNA PACZKA wychodzi naprzeciw mniejszym przedsiębiorstwom i daje im unikatowy produkt: Inwestora Społecznego – pomysł na CSR i wsparcie lokalnej społeczności.

- Odpowiedzią na biedę jest pomaganie w taki sposób, żeby ludzie sami radzili sobie w życiu – mówi ks. Jacek Stryczek, założyciel SZLACHETNEJ PACZKI. – W Paczce tworzymy alternatywną Polskę. Walczymy o etos przedsiębiorczości w naszym kraju – dodaje.

SZLACHETNA PACZKA może się rozwijać i pomagać dzięki zaangażowaniu Inwestorów Społecznych. Przekazując 5000 zł, Inwestor wspiera organizację projektu w konkretnej miejscowości. Zwrotem z inwestycji jest zmiana społeczna, która dzieje się w wybranej lokalizacji. Inwestor Społeczny wpływa na setki osób – rodziny, wolontariuszy i darczyńców. Buduje zaufanie, ale i prestiż! Tylko w zeszłym roku SZLACHETNA PACZKA połączyła niemal milion Polaków.

Miej wpływ na swoje otoczenie! Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl/inwestor-spoleczny i dołącz do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI

To ma sens

Pan Tadeusz pierwszy raz od dziesięciu lat ma z kim porozmawiać, pani Krystyna uwierzyła, że może być dla kogoś ważna i pokonała depresję, a córeczki samotnego pana Tomka, mają swoje pierwsze w życiu, własne łóżko. To tylko parę z setek tysięcy historii, które wydarzyły się dzięki SZLACHETNEJ PACZCE

Pomoc w Paczce i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, drugim ogólnopolskim projekcie Stowarzyszenia WIOSNA, jest przemyślana. Jej celem jest to, żeby ten kto otrzymuje pomoc, sam odzyskał siłę do walki i zaczął sobie radzić w życiu. Wolontariusze Paczki dają impuls do zmiany rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, a wolontariusze Akademii przeprowadzają dzieci od porażek w szkole, do sukcesu w życiu.

Inwestor społeczny angażując się w Paczkę lub Akademię wchodzi w sprawdzony i skuteczny model pomagania. Tworzy społeczność ludzi żyjących ideałami i daje przykład innym.

Inwestycja w rozwój

- Od samego początku swojego istnienia angażujemy się w lokalne akcje charytatywne jak  krwiodawstwo, czy bank żywności – mówi Konrad, Inwestor ze Skawiny. - Pomagamy również licznym organizacjom z terenu miasta i gminy. Jesteśmy integralną częścią tej miejscowości, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć rejon SZLACHETNEJ PACZKI jako Inwestor Społeczny.

- Czuję się częścią drużyny SZLACHETNEJ PACZKI – mówi Krzysztof, Inwestor rejonu Warszawa-Włochy. – Angażuję się w działania Paczki prywatnie od wielu lat. Teraz chciałem zrobić to jako przedsiębiorca. Wiem, że to projekt, który pomaga skutecznie. Nie mogę się doczekać zmian, które Paczka wniesie w życie lokalnej społeczności – dodaje z dumą.

- Moi znajomi są wolontariuszami Paczki i zapytali mnie czy nie chciałbym zostać Inwestorem Społecznym – mówi Oskar, który zaangażował się lokalnie w Proszowicach. - Znam SZLACHETNĄ PACZKĘ i wspieram ją od lat, doceniam to, jak funkcjonuje. Wyznaczyłem sobie pulę pieniędzy, jaką chcę przeznaczyć na działalność charytatywną i zainwestowałem ją wierząc, że przyniesie wymierne korzyści.

Dołącz do grona osób żyjących z sensem! Wybierz miejscowość, którą chcesz wesprzeć kwotą 5000 zł – możesz w prosty sposób połączyć swoją pracę z wartościami, które są dla Ciebie ważne. Zwrotem z Twojej inwestycji jest zmiana społeczna, która nastąpi w lokalnej społeczności w wybranej przez Ciebie miejscowości. Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl/inwestor-spoleczny  i dowiedz się więcej!

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~polak2
Jak Szydło powiedziała ?polska w ruinie to sie wszyscy obużyli,a teraz ciagle sychać ?zbiurka na to na tamto,ten zbiera tamten zbiera ,wyslij esm jedna fundacja druga fundacja.Tu bida tam bida .Juz mi się wszystko pokreciło jak w końcu jest?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki