REKLAMA

Od września za e-zakupy zapłacisz z PayU

2011-08-25 10:00
publikacja
2011-08-25 10:00

Szykuje się zmiana na rynku polskich płatności internetowych. Po wakacjach system Platnosci.pl będzie funkcjonował pod nową nazwą – PayU. Kupujący będą nadal korzystać z bezpiecznych i wygodnych metod płacenia za zakupy w Internecie, a dzięki zmianie marki także z nowych usług, które PayU planuje wprowadzić jeszcze w tym roku.


Zmiana nazwy z Platnosci.pl na PayU to wynik trwającego od czerwca procesu rebrandingu i jeden z elementów realizowanej, dla całej Grupy PayU, strategii wizerunkowej.


- Naszym celem jest stworzenie silnej międzynarodowej marki. Chcemy, aby wszystkie podmioty w naszej grupie zajmujące się płatnościami internetowymi, działały na całym świecie pod jednym szyldem – mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU.

Przekształcenie Platnosci.pl w PayU odbędzie się bardzo płynnie. Sklepy internetowe i ich klienci nie odczują bezpośrednio zmian, bo będą korzystać z dotychczasowych wygodnych i bezpiecznych sposobów płatności. Nowe funkcjonalności zostaną natomiast wprowadzone w kolejnych miesiącach, już pod nazwą PayU.

- Będą to usługi, których żaden polski operator płatności internetowych w tej chwili nie oferuje – zapewnia Marcin Jabłoński. – Poprzez innowacyjne produkty już jesienią wprowadzimy nową jakość obsługi płatności internetowych – dodaje./ PayU
Źródło:
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki