REKLAMA

Nowy kredyt Formuła Agro w Banku BGŻ

2011-04-06 12:06
publikacja
2011-04-06 12:06

Dzisiaj rozpoczyna się ogólnopolska kampania reklamowa nowego kredytu Formuła Agro  udzielanego na zasadach uproszczonych  klientom ubiegających się o finansowanie działalności wytwórczej w rolnictwie. Kredyt jest dostępny w ofercie Banku BGŻ od 4 kwietnia 2011 r.

Nowy kredyt Formuła Agro to minimum formalności. Do wzięcia kredytu potrzebny jest tylko jeden dokument potwierdzający posiadanie gospodarstwa rolnego. W pozostałych kwestiach wystarczą deklaracje Klienta. Nie ma też potrzeby wizytacji przedstawiciela banku w gospodarstwie. Prócz tego przez trzy pierwsze miesiące  obowiązuje  promocja na prowizje przygotowawczą która wynosi 0 zł.
- Dzięki zmniejszeniu formalności  kredyt Formuła Agro to najprostszy  produkt dla rolników na rynku– powiedział Maciej Piskorski, dyrektor departamentu finansowania agrobiznesu. Jest to odpowiedź na sugestie naszych klientów szukających szybkich i nieskomplikowanych źródeł finansowania swojego gospodarstwa rolnego – dodał M. Piskorski.

Formuła Agro do 50 tys zł (deklarowane wpływy) to:
– kwota kredytu oraz ocena zdolności kredytowej wyznaczana na podstawie deklaracji Klienta
– tylko  jeden wymagany dokument -potwierdzający posiadanie gospodarstwa
– kwota kredytu nie większa niż 40% deklarowanych wpływów 
– oświadczenia zamiast zaświadczeń 
– brak wizytacji w gospodarstwie
– zabezpieczenie – wpływy na rachunek bieżący
Przy większych kredytach, do 250 tys. zł kredyt Formuła Agro jest udzielany na podstawie średniomiesięcznych  udokumentowanych wpływów na rachunek Klienta, również w innym banku.

Kampania potrwa do 30 maja 2011 r.  i będzie obejmować reklamę telewizyjną, radiową, w prasie branżowej oraz reklamę w Internecie. Przed wybranymi giełdami towarowymi reklama będzie prezentowana na banerach. Autorem kreacji kampanii jest współpracująca z Bankiem BGŻ agencja reklamowa Grandes Kochonos. Za dobór mediów odpowiada dom mediowy  Initiative.

Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki