REKLAMA

Nowa sieć supermarketów na polskim rynku

2014-11-27 15:14
publikacja
2014-11-27 15:14
Nowa sieć supermarketów na polskim rynku
Nowa sieć supermarketów na polskim rynku
/ materiały dla mediów

Na rynku pojawi się nowa sieć polskich supermarketów MILA. Marka należy do spółki market-Detal, której prezesem jest Artur Kasner, współwłaściciel posiadający wieloletnie doświadczenie w budowaniu biznesu w handlu detalicznym. Supermarkety MILA będą specjalizować się w oferowaniu kategorii świeżych takich jak: mięsa i wędliny, owoce i warzywa oraz ciasta i pieczywo.

Nowa nazwa Mila wraz z hasłem "Zakupy, aż miło" to zobowiązanie wobec klientów. To obietnica, która mówi, że zakupy w sieci Mila, to nie tylko codzienny obowiązek, ale również przyjemność i lekkość. Obecnie sieć sklepów funkcjonuje jeszcze pod pierwotną nazwą, ale na początku przyszłego roku odbędzie się całościowy rebranding. Firma posiada obecnie sieć 170 sklepów na terenie całego kraju i zatrudnia blisko 5500 osób.

Doświadczenie

Spółka market-Detal powstała w 1997 roku. Od 17 lat funkcjonuje pod szyldem POLOmarket, której była współtwórcą. 40% placówek, których market-Detal jest właścicielem, z dniem 1 stycznia 2015 r. rozpocznie samodzielną działalność jako MILA, tworząc nową sieć złożoną początkowo ze 170 sklepów. Obecnie sklepy prowadzone są pod pierwotną nazwą, na początku przyszłego roku odbędzie się ich całościowy rebranding.

Inwestycje

MILA to przemyślana i długo przygotowywana inwestycja spółki, która planuje intensywny rozwój sieci na poziomie 30 otwarć nowych sklepów rocznie. Firma dysponuje nowo otwartym centrum logistycznym o powierzchni 39 700 m2. Doskonała lokalizacja w środku Polski (Krągola k. Konina), umożliwi dystrybucję asortymentu praktycznie do każdego regionu kraju. Spółka w najbliższych latach planuje przeznaczyć znaczne środki na działania marketingowe i promocyjne budujące świadomość nowej marki. Będzie także inwestowała w działania mające budować przewagę konkurencyjną.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Komentarze (8)

dodaj komentarz
~Joanna
zakupy mają być aż miło,ale takie od dłuższego czasu nie są-mówie o sklepie w Bydgoszczy przy ul.Czerkaskiej-obsługa fatalna!Na stoisku mięsnym i z ciastem i obsługą totolatka-horror,Panie,oczwiście nie wszystkie są humorzaste,niegrzeczne i kłótliwe-na totka nieraz trzeba czekać aż raczy zjawić się ktoś kto się zakupy mają być aż miło,ale takie od dłuższego czasu nie są-mówie o sklepie w Bydgoszczy przy ul.Czerkaskiej-obsługa fatalna!Na stoisku mięsnym i z ciastem i obsługą totolatka-horror,Panie,oczwiście nie wszystkie są humorzaste,niegrzeczne i kłótliwe-na totka nieraz trzeba czekać aż raczy zjawić się ktoś kto się na tym zna,tygodniowe braki w dostawach jedzenia dla psów,brak wkładów do zniczy.Wczoraj p.Karina stanowczo odmówiła mi sprzedaży świeżego kawałka szynki zamiast wyschniętego obżynka-nadmieniam,ze jestem wieloletnią klientką i z dnia na dzień jest gorzej,są też panie przemiłe jeszcze ze starego składu Polo.Proszę dyrekcję o interwencję w tej sprawie,bo ludzie są bardziej świadomo swoich praw konsumenckich i nie muszą być narażeni na chamstwo i niegrzeczne uwagi od pań,które robią łaskę,że musiałły przyjść do pracy,jeżeli chcecie Panstwo mieć klientów!Pozdrawiam i liczę na reakcję!
~Sandra
czemu niema szynki białej z indyka
~WILA
SZAMOTUŁY CZEKAJĄ NA MILA SKLEP
~Miły
Miła ale niemiło płacą najnizsza krajowa 1300 na reke AZ MIŁO
~Jamhass
Niech się otworzą w Poznaniu na Jeżycach, dla polskiej marki mogę nawet nadrabiać drogi
~Azylant
Brawo POLSKA !!!. Tak trzymać i tylko jeszcze trochę więcej świadomości konsumenckiej i będzie OK.
~Jung
Hmmm, nie wiem z czego się tu cieszyć skoro doszło do rozłamu chyba największej polskiej sieci sklepów detalicznych. Dobrze by było gdyby "Mila" powstała od podstaw, a nie w konsekwencji podziału. Teraz i Polomarket i Mila będą działać osobno, w mniejszej skali. Zamiast łączyć polskie sieci by były w stanie Hmmm, nie wiem z czego się tu cieszyć skoro doszło do rozłamu chyba największej polskiej sieci sklepów detalicznych. Dobrze by było gdyby "Mila" powstała od podstaw, a nie w konsekwencji podziału. Teraz i Polomarket i Mila będą działać osobno, w mniejszej skali. Zamiast łączyć polskie sieci by były w stanie stawić mocny opór portugalskim biedronkom itp. to się rozdrabniamy na mniejsze...

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki