REKLAMA

Nowa opcja LOT-u: bilety do licytacji

Weronika Szkwarek2015-12-30 09:25redaktor Bankier.pl
publikacja
2015-12-30 09:25

LOT wprowadził do swojej oferty możliwość licytacji biletów lotniczych. "Akcja - Licytacja" już trwa, a bilety można rezerwować do wybranych miast Starego Kontynentu.

/ YAY Foto

„Podróżowanie przez licytowanie” – to hasło przewodnie akcji polskiego przewoźnika. Klienci po rejestracji na stronie airkiosk.lot.com mają możliwość wylicytowania cen biletów do europejskich miast. LOT zastrzega, że aukcje dotyczą jedynie wybranych tras z podróżą w obie strony łącznie z bagażem rejestrowanym.

Do końca większości aukcji pozostało mniej niż 5 dni – najchętniej  licytowanym kierunkiem jest Warszawa – Nicea, następnie Warszawa – Barcelona, rosnącym zainteresowaniem cieszy się również trasa Warszawa – Ateny. Najdroższym kierunkiem jest na chwilę obecną Zurych, lot ze stolicy Polski kosztuje już 600 zł, natomiast najniższą wylicytowaną wartość ma w tym momencie przelot z Warszawy do Koszyc – 150 zł.

Źródło:
Weronika Szkwarek
Weronika Szkwarek
redaktor Bankier.pl

Zajmuje się tematyką prawa pracy. Pisze o związanych z nim nadużyciach i wyzwaniach, jakie stoją przed obecnym rynkiem pracownika. W swoich artykułach zajmuje się również problemami polskich i zagranicznych konsumentów. Autorka cyklu "Życie po etacie", w którym opowiada historie osób decydujących się na zamianę umowy o pracę na własną działalność gospodarczą.

Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki