REKLAMA

Nie będzie tymczasowego aresztu dla byłej prezes Wisły Kraków

2019-09-13 09:33
publikacja
2019-09-13 09:33

Sąd nie uwzględnił wniosku prokuratury o tymczasowe aresztowanie byłej prezes Wisły Kraków - poinformowało w piątek PAP biuro prasowe Sądu Okręgowego w Poznaniu.

fot. Wojciech Matusik / / FORUM

Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec Marzeny S.-C. środków zapobiegawczych w postaci poręczenia majątkowego w wysokości 100 tys. zł oraz dozoru policji. Z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie byłej prezes Wisły Kraków w czwartek wystąpiła do sądu Prokuratura Regionalna w Poznaniu.

Marzena S.-C. oraz trzy inne osoby w przeszłości wchodzące w skład zarządu i rady nadzorczej spółki Wisła Kraków oraz "powiązane ze środowiskiem kibicowskim klubu" zostały zatrzymane we wtorek na polecenie Prokuratury Regionalnej w Poznaniu. Zatrzymanym postawiono zarzuty m.in. uczestniczenia w zorganizowanej grupie przestępczej oraz dokonania nadużyć i wyrządzenia strat finansowych na niekorzyść spółki Wisła Kraków na łączną kwotę około 10 mln zł.

Podejrzani nie przyznali się do popełnienia zarzucanych im przestępstw. Wszystkim grozi do 10 lat więzienia. (PAP)

Autor: Szymon Kiepel

szk/ mam/

Źródło:PAP
Tematy
Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1300 zł premii!

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1300 zł premii!

Advertisement

Powiązane

Komentarze (1)

dodaj komentarz
andregru
Dziwne działają nasze sądy - kobieta się ukrywała, 10 milionów strat , zagrożenie wyrokiem 10 lat i tylko "poręczenia majątkowego w wysokości 100 tys. zł "

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki